Skorzystaj z bogatej oferty paneli podłogowych firmy STOLWIR

Średnia ocena (5)

STOLWIR


58-533 Mysłakowice
woj. Dolnośląskie
Szmaragdowa 36B

Pokaż numer

www: http://stolwir.pl

Wyślij wiadomość
ODWIEDŹ STRONĘ

 

WYSOKA JAKOŚĆ I TERMIN WYKONANIA

Prace przy parkietach i podłogach, w każdym domu, okazują się jednymi z najważniejszych. To dzięki nim dodajemy charakteru wnętrzom oraz sprawiamy, że każde z nich gotowe jest do użytku. A nikt nie zajmie się tym lepiej niż kadra doświadczonych pracowników firmy Stolwir. Ich doświadczenie, pasja, świadomość postępu i wiele innych czynników pozwolą na stworzenie niesamowitych rzeczy. Każdy rodzaj podłogi, każdy materiał... Wszystko takie, jakie zażyczy sobie klient. Bo każdy z nich jest inny, do każdego trzeba podejść indywidualnie. I firma doskonale o tym wie. 

Wszystkie prace, które wykonywane są w ramach usług związanych z parkietami, robione są sprzętem oraz środkami chemicznymi najwyższej jakości. Firma stawia na wysoką jakość, a także na staranność. Zależy jej na tym, aby każde zamówienie zrealizowane zostało w 110%!

Wszystkie usługi, jakie świadczone są w ramach montażu i renowacji parkietów są w bardzo konkurencyjnych cenach. Terminy są bardzo mocno trzymane, ponieważ każdy zdaje sobie sprawę z tego, że nie można zatrzymywać dalszych prac remontowych. Jakość materiałów jest pierwsza klasa - sprostają oczekiwaniom, które stawiają nawet najbardziej wymagający. 

CYKLINOWANIE PARKIETU

Polega to głównie na wyrównaniu parkietu i pozbyciu się rys. Dzięki temu drewno zyskuje na trwałości i staje się piękniejsze, więc korzystanie z niego staje się samą przyjemnością. Dodatkowo wygląda znacznie lepiej, więc dodaje uroku całemu mieszkaniu. Wpływa to na estetykę całego pomieszczenia i komfort psychiczny użytkujących. Wszystko wykonywane jest za pomocą narzędzi najwyższej jakości, które nie niszczą podłogi podczas procesu cyklinowania.

PROFESJONALIZM W KAŻDYM CALU

Procesem tym pracownicy przedsiębiorstwa Stolwir zajmują się nie od dzisiaj, a w zasadzie od wielu lat. Wiedzą co, gdzie, jak, dlaczego i czego nie. Dlatego właściciele mieszkań i domów nie muszą martwić się o swoje piękne podłogi. Specjaliści doskonale wiedzą jak o nie zadbać i zrobią wszystko, aby każdy klient był zadowolony z efektu końcowego. 

WSPANIAŁA JAKOŚĆ IDZIE W PARZE Z DOBRĄ CENĄ

Tutaj wszystko ze sobą gra – firma cechuje się nie tylko wysoką jakością wykonania, ale także konkurencyjną ceną w stosunku do wykonywanych usług. Ma ona jedne z najkorzystniejszych cen na rynku, dzięki czemu będą świetne na każdą kieszeń. Klienci wychodzą zadowoleni dzięki wspaniale wykonanej pracy oraz niewielkiej ceny, jaką za nią płacą. Warto spojrzeć w ofertę i cennik przedsiębiorstwa, aby móc się o tym przekonać.