STOLWIR - urządź swój dom i ogród

Średnia ocena (5)

STOLWIR


58-533 Mysłakowice
woj. Dolnośląskie
Szmaragdowa 36B

Pokaż numer

www: http://stolwir.pl

Wyślij wiadomość
ODWIEDŹ STRONĘ

 

WYJĄTKOWE MEBLE

Stolwir to firma, która nie zajmuje się tylko i wyłącznie szeroko pojętymi usługami z zakresu parkietu i podłóg. Oferuje znacznie więcej - między innymi tworzeniem mebli i architekturą ogrodową. Nietypowe wnętrze? A może smutny trawnik za domem? Zawsze można to zmienić z nieocenioną pomocą fachowców! Każdy znajdzie w tej ofercie coś dla siebie, co chwyci go za serce i koniecznie będzie musiał to mieć! Nic dziwnego – wszystkie projekty są niezwykle ciekawe i przepiękne. Meble z duszą. 

 

Projekty wykonywane są w profesjonalnym programie PRO 100, w której ciągle aktualizowane są biblioteki produktów. Po stworzeniu ich w programie - wyglądają bardzo realistycznie, ukazując zagospodarowanie danej przestrzeni. 

Czasami wnętrze jest nietypowe, ma dziwne rozmiary, czasem po prostu chcemy odpowiednio zagospodarować każdy centymetr naszego pomieszczenia. Czy to kuchnia, gabinet czy salon. I wtedy z pomocą przychodzą pracownicy firmy Stolwir, którzy chętnie pomogą w wymyśleniu takiego projektu, aby każdy klient wyszedł zadowolony. Meble z duszą, praktyczne, tworzone z doświadczeniem i nutką innowacyjności - wedle upodobania. Wszystko wykonywane z najróżniejszych materiałów, bardzo wysokiej jakości, spośród których każdy wybierze sobie taki, który pasuje mu najlepiej do wizji. Trwałość mebli jest bardzo wysoka, więc poradzą sobie kilkanaście dobrych lat. 

SZEROKA OFERTA

Oferta nie obejmuje tylko tworzonych na wymiar szafek kuchennych czy łazienkowych, ale także szaf wnękowych, elementów garderób, a także biblioteczek. Nie ma jednak żadnych przeciwwskazań, aby stworzyć mniejszych elementów. Wszystko to zależy od wizji i potrzeb klienta. Firma zdecydowanie nie zamyka się na jeden typ mebli, ale jest skłonna zrobić wszystko, czego zażyczy sobie klient. Zawsze zaproponują najlepszą koncepcję, która spodoba się nawet tym najbardziej wymagającym. 

SZYBKOŚĆ WYKONANIA

Stolwir zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne są dla klientów terminy, dlatego proponuje dostarczenie swoim klientom produkt w ciągu 2-5 tygodni, przy czym starają się trzymać najbliżej dolnej granicy. Dlaczego? Ponieważ doskonale wiedzą, że czas klientów jest najcenniejszy. Proponują dowóz gotowych mebli pod wskazany adres, a także, wedle potrzeby, montaż. 

ARCHITEKTURA OGRODOWA

Nie tylko wnętrze domu ma znacznie – istotne jest także to, co na zewnątrz. Dlatego właśnie firma proponuje również wykonanie, dowiezienie i montaż poszczególnych elementów “zabudowy” ogrodu. Oferują również pomoc w montażu gotowych elementów. Wszystkie produkty tworzone przez Stolwir są najwyższej jakości, wykonane z drewna impregnowanego ciśnieniowo, co gwarantuje utrzymanie trwałości.