Meble i parkiety drewniane na zamówienie Stolwir

Średnia ocena (5)

STOLWIR


58-533 Mysłakowice
woj. Dolnośląskie
Szmaragdowa 36B

Pokaż numer

www: http://stolwir.pl

Wyślij wiadomość
ODWIEDŹ STRONĘ
Firma Stolwir to rodzinna firma z długoletnią tradycją. Początki historii sięgają roku 1991, kiedy to przedsiębiorstwo rozpoczęło swoją działalność. Od tego czasu jest niedoścignionym liderem w realizacji wszelkich działań z zakresu podłóg - cyklinowania, renowacji, układania i wielu innych czynności. Można tutaj również zamówić wykonanie mebli na wymiar – do kuchni, łazienki, szaf pod zabudowę i wielu, wielu innych. Firma ta posiada wieloletnie doświadczenie, poparte wykształceniem kierunkowym. Wszystkie projekty i świadczone usługi są na najwyższym poziomie, są połączeniem doświadczenia i nowoczesności. Stolwir nie stoi w miejscu – rozwija się, co i rusz poszerzając swoją ofertę. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie i jednocześnie wszystko, czego szuka.

Parkiety drewniane i meble na zamówienie

W ofercie przedsiębiorstwa każdy znajdzie to, co go interesuje. Do głównych elementów, które wykonuje Stolwir zaliczyć można:

PARKIETY - każdy tutaj zna się na wszystkim, co oscyluje wokół tego zagadnienia. Specjaliści wiedzą co, jak i dlaczego, więc odpowiedzą na każde nurtujące pytania. Mają niesamowitą wiedzę, którą potrafią wykorzystać w praktyce. Proponują tutaj m.in. mozaikę parkietową. Używają najróżniejszych rodzajów drewna. Każdy, absolutnie każdy, znajdzie tutaj coś dla siebie. Unikatowego i ciekawego. 

MEBLE KUCHENNE – kuchnia to serce domu. Tutaj powstają najpyszniejsze rzeczy i często trwają najlepsze rozmowy. Meble, na które się decydujemy, muszą mieć duszę i warto pamiętać, że jest to decyzja na lata. Dobrze więc wybrać takie, które zawsze będą nam pasowały i które jednocześnie odzwierciedlą najlepiej nas samych. Firma chętnie zaproponuje klientom kompleksowe rozwiązania - połączenie wspaniałego charakteru i funkcjonalności. Ponadto materiały, z których zostają wykonane, są bardzo trwałe i spokojnie wytrzymają wiele różnych, kuchennych sytuacji. 

SZAFY, GARDEROBY, BIBLIOTECZKI I REGAŁY - spokojnie można zadecydować tutaj o wyglądzie, wielkości, funkcjonalności. Specjaliści się tym zajmą i przekują wizję w projekt, dbając o każdy, nawet najmniejszy detal. Przy montowaniu poszczególnych elementów zadbają o to, aby było to stabilne i na jak najwyższym poziomie, a wszystko to przy użyciu profesjonalnych narzędzi. Pracownicy dokładnie wsłuchują się w prośby klientów, tworząc to, na czym im zależy. Jeśli jednak ktoś nie do końca jest do czegoś przekonany - chętnie zaproponują swoje pomysły. 

ARCHITEKTURA OGRODOWA – nie tylko to, co w domu ma znaczenie. Trzeba mieć również idealnie zaprojektowany ogród, a raczej jego część wypoczynkową. Altanki, place zabaw, hamaki... Wszystko, czego dusza zapragnie do spokojnego wypoczynku. 

MEBLE DREWNIANE JAK Z TWOICH SNÓW...

Wszystkie projekty mebli odbywają się w profesjonalnym programie PRO 100, który ciągle aktualizuje ilości materiałów. Dzięki temu, mogą Państwo zobaczyć wspaniałe wizualizacje, które doskonale oddadzą to, jak projekt będzie wyglądał po zamontowaniu. Wszystko wykonane z najwyżej jakości materiałów, w pełni dostosowanych do potrzeb klientów. Dzięki temu długo można cieszyć się wybranymi produktami. 

W zakresie świadczonych usług każdy konsument znajdzie:

-Projektowanie mebli

-Produkcja mebli kuchennych według projektów

-Zabudowa garderób i bibliotek

-Sprzęt AGD każdej firmy w konkurencyjnych cenach

-Transport oraz montaż mebli

I wiele, wiele więcej - warto więc zajrzeć do oferty firmy Stolwir, która prężnie działa w Jeleniej Górze oraz okolicach. To przedsiębiorstwo jest warte zauważenia i godne polecania. 

PARKIET – DO CHODZENIA I DO TAŃCA

Główną usługą, którą proponuje przedsiębiorstwo są parkiety, a raczej wszystko co z nimi związane. Korzystają z najwyższej jakości materiałów - środków czystości, a także maszyn i urządzeń, które są niezbędne w ich pracy. To oznacza, że pracownicy przykładają wielką wagę do jakości wykonywanych usług i ciągle wszystko polepszają i zmieniają, aby klienci byli zadowoleni. W ofercie posiadają wiele rodzajów drewna - zarówno krajowych, jak i egzotycznych. Dlatego każdy znajdzie tutaj to, co go interesuje. 

Do części usług, jakie znajdują się w ofercie, można zaliczyć:

-Usługi cykliniarskie

-Pomiary wilgotności

-Montaż lister i cokołów przypodłogowych

-Renowacja desek

-Przygotowanie podłoża pod podłogi

I jeszcze więcej. Oferta jest bardzo bogata, więc dobrze zdecydować się na zaufanie firmie Stolwir, która połączy swoją pasję, doświadczenie, a także elementy nowoczesności, aby zadowolić swojego klienta i wykonać powierzone zadania na jak najwyższym poziomie. 

Już wiele osób i firm zaufało pracy przedsiębiorstwa Stolwir, pozwalając im na stworzenie niesamowitych koncepcji i wdrożenie ich w życie. Zarówno w domu, jak i w ogrodzie. Każdy, kto zdecyduje się na skorzystanie z usług firmy – na pewno tego nie pożałuje. Nawet ceny wykonywanych usług są bardzo konkurencyjne i okażą się cenami na każdą kieszeń. Warto więc bliżej zapoznać się z ofertą firmy w celu znalezienia tego, co jest nam potrzebne - każdy pracownik chętnie pomoże i potraktuje każdego klienta indywidualnie, uważnie słuchając jego wizji, a później pomoże ją realizować.