× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Kiedy gra reprezentacja Polski? – terminarz i bilety

Redakcja Pinbook | 02-07-2019 | skomentuj

Kiedy gra reprezentacja Polski? – terminarz i bilety

sportowefakty.wp.pl

Oceń


Mecze piłkarskiej reprezentacji Polski cieszą się ogromnym zainteresowaniem kibiców. Poczynania biało-czerwonych śledzą przed ekranami miliony widzów. Wielu z nich marzy, aby móc kibicować piłkarzom na żywo i zobaczyć na własne oczy grę Lewandowskiego, Szczęsnego czy Milika. Najbliższe mecze nasza kadra zagra w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy, które odbędą się w 2020 roku. Wszystkie spotkania odbędą się w Warszawie, a już niedługo rusza sprzedaż otwarta biletów. Ostatnie doświadczenia wskazują, ze wejściówki rozchodzą się w błyskawicznym tempie. Warto więc już teraz przygotować się na kupno biletu.

  Zobacz także  


Terminarz meczów Polaków

Na następny mecz Polaków nie będziemy czekać długo. Już 9 września zmierzą się oni na PGE Narodowym z Austrią. Poprzedni mecz tych ekip dostarczył wiele emocji – zakończył się jednak zwycięstwem naszej reprezentacji. To właśnie Austriacy są uważani za najsilniejszego rywala biało-czerwonych w grupie. 13 października Polacy po raz kolejny wystąpią na warszawskim stadionie. Podejmą wówczas nieobliczalną reprezentację Macedonii Północnej. 19 listopada zmierzą się natomiast z reprezentacją Słowenii, która potrafi zaskoczyć swoim stylem gry. Wszystkie z wymienionych meczów mogą okazać się kluczowymi spotkaniami w kontekście awansu naszej drużyny do Mistrzostw Europy

  Zobacz także  


Bilety – cena i sprzedaż otwarta

Cena biletów jest oczywiście uzależniona od usytuowania wybranego przez nas miejsca. Ceny wejściówek wahają się od 80 do 180 złotych. Sprzedaż otwarta rusza już wkrótce:

    • 8 sierpnia na mecz z Austrią

    • 11 września na mecz z Macedonią Północną

    • 17 października na mecz ze Słowenią

Bilety prawdopodobnie będą się rozchodzić bardzo szybko, warto więc być przygotowanym na błyskawiczne działanie i decyzję. 
Wszystko na temat: