× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Polacy z brązowym medalem!

Redakcja Pinbook | 15-07-2019 | skomentuj

Polacy z brązowym medalem!

pzps.pl ; sportowefakty.wp.pl

Oceń


Polska siatkówka to zawsze synonim emocji. Ale w końcu, po piętnastu spotkaniach, z czego jedenaście udało się wygrać, możemy powiedzieć, że jesteśmy brązowym medalistą interkontynentalnej Ligi Narodów. Do Chicago przyjechaliśmy składem B, ponieważ „pierwsza kadra” przygotowuje się do kwalifikacji olimpijskich w Zakopanem. Razem z nami do Final Six dostała się także Brazylia, Iran, Rosja i Francja, a także można było obserwować gospodarzy czyli USA.

W pierwszym meczu udało im się pokonać Brazylię 3:2, a dzień później sukces udało się powtórzyć z Iranem, gdzie wygrali 3:1. W sobotę rywalem biało-czerwonych była Rosja, która grała po prostu poprawnie, ale nasi nie byli w stanie się przebić, chociaż w punktacji byliśmy blisko. Ostatecznie przegraliśmy 3:1. Pozostała więc walka o brązowy medal.

Polska-Brazylia; pzps.pl

  Zobacz także  


Kolejny raz trafiliśmy na Canarinhos i chociaż początkowo graliśmy punkt za punkt – ostatecznie szybko udało nam się zamknąć spotkanie, doprowadzając do wyniku 3:0. Jest to w pełni zasłużone zwycięstwo – Polacy byli po prostu lepsi. Kadrze gratulujemy!

A dla tych, którzy chcą pomóc – można wylicytować brązowy medal od Jakuba Bednaruka, trenera, który w ostatnim spotkaniu poprowadził naszą drużynę zamiast Belga, który wrócił do „drużyny A” do Zakopanego. W tym momencie wylicytowany został za 1500 zł… przez Krzysztofa „Igłę” Ignaczaka, byłego reprezentanta Polski. Może się ktoś skusi? Całość zebranej kwoty zostanie przekazana na fundację Herosi.

Wszystko na temat: