× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Nowy klub Carlitosa – napastnik odchodzi z Ekstraklasy

Redakcja Pinbook | 10-09-2019 | skomentuj

Nowy klub Carlitosa – napastnik odchodzi z Ekstraklasy

Materiały prasowe

Oceń


Letnie okienko transferowe w największych ligach dobiegło końca – ostatnie dni obfitowały jednak w ruchy transferowe na naszym rodzimym podwórku. Najciekawsze ruchy miały bezpośredni związek z warszawską Legią. Przypomnijmy, że 2 września stołeczny klub opuścił Sandro Kulenovic. Rażący nieskutecznością w barwach Legii Chorwat, zasilił szeregi Dinama Zagrzeb. Kwota odstępnego oscylowała w granicach 2 milionów euro. Nie jego transfer był jednak najbardziej elektryzującym ruchem.

  Zobacz także  


Carlitos w Emiratach

Carlitos do Polski przybył w roku 2017. Jego umiejętności i bramki sprawiły, że po roku przeniósł się z krakowskiej Wisły do Legii Warszawa. W stołecznym klubie nie zrobił jednak zawrotnej kariery i od dłuższego czasu wiele wskazywało na to, że Hiszpan pożegna się z Ekstraklasą. Ostatecznie udało się dopiąć transfer, w ramach którego napastnik został zawodnikiem Al-Wahda FC – klubu ligi Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Kwota transferu zamknęła się w około 3 milionach euro – przypomnijmy jednak, że część pieniędzy trafi do Wisły Kraków. Z niecierpliwością czekamy też na kolejne ruchy transferowe Legii. Ciężko bowiem sobie wyobrazić sytuacje, w której stołeczny klub pozbywa się dwóch napastników i nie decyduje się na wzmocnienie formacji ataku. 

Sprawdź również - Bezbarwna Polska – bezbramkowy remis w Warszawie

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz