× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Najlepsze aplikacje do ćwiczeń - ranking

Redakcja Pinbook | 19-04-2019 | skomentuj

Najlepsze aplikacje do ćwiczeń - ranking

Oceń


Prawdopodobnie już dawno zapomnieliśmy o części swoich noworocznych postanowień. Jeśli plany zrzucenia kilka kilo wzięły w łeb, warto skorzystać z coraz wyższych temperatur i czasu, który został do wakacji. Nie zawsze jednak dysponujemy motywacją, która pozwala nam na ułożenie rozsądnego planu treningowego. O tym jak zaradzić brakowi samozaparcia pisaliśmy w artykule o bieganiu. Niezwykle pomocne mogą okazać się też aplikacje, które zainstalowane na naszym telefonie, znacząco ułatwią osiąganie postawionych celów. Przyjrzyjmy się kilku najciekawszym.

  Zobacz także  


MyFitnessPal

Aplikacja dla chcących pozbyć się zbędnych kilogramów. Pozwoli nam znaleźć rozsądną  granicę pomiędzy spożywanymi posiłkami a wypacanymi kaloriami. Aplikacja dostępna jest w dwóch wersjach - płatnej i darmowej. Chcących korzystać z pełnej funkcjonalności może odrzucić cena, jednak wersja free z pewnością wystarczy dla początkujących i pomoże mierzyć na bieżąco progres naszych poczynań.

Workout Training

Jedna z najwyżej ocenianych przez użytkowników aplikacji w naszym zestawieniu. Najprościej można nazwać ją trenerem personalnym w naszym telefonie. Program pokaże jak wykonywać poszczególne ćwiczenia, obliczy czas trwania powtórzeń i… pozwoli nam złapać oddech w precyzyjnie wymierzonych przerwach. Wykonywanie ćwiczeń możemy uwarunkować tak, aby doprowadziło nas to do celu, który także pozwala określić aplikacja. Podobnie jak MyFitessPal dostępna jest w wersji darmowej i premium.

Endomondo

Aplikacja, z której z pewnością korzysta część naszych znajomych. Dzięki temu możemy mierzyć się z nimi w ustalonych „dyscyplinach”. Aplikacja pozwala na różnorodne treningi i pozwala je ze sobą porównywać, wskazując jednocześnie przebyty dystans, spalone kalorie czy życiowe rekordy. Idealna dla początkujących - przejrzysty interfejs łączy z ponadprzeciętną funkcjonalnością.

  Zobacz także  


Diet By Ann

Anna Lewandowska od kilku lat propaguje zdrowy styl życia i aktywność fizyczną, co znajduje potwierdzenie w jej aplikacji mobilnej. Dostęp do programu jest co prawda płatny, ale rekompensuje to sporymi możliwościami - wszystko zależy od czasu jaki chcemy poświęcić naszej przemianie. Okres subskrypcji wynosi od 1 do 3 miesięcy, możemy wybrać także interesującą nas dietę i plan treningowy. Ćwiczenia można zapisać w pamięci telefonu, w związku z czym do działania aplikacji nie jest potrzebny stały dostęp do Internetu.

Nike Trening Club

Darmowa baza planów treningowych i ćwiczeń, które stworzone zostały przez profesjonalistów współpracujących z Nike. Aplikacje pomoże Ci uzyskać wyższą sprawność i lepszą kondycję, niezależnie od tego na jakim poziomie obecnie się znajdujesz. Odpowiednie dla siebie treningi znajdą tu zarówno początkujący jak i zaawansowani miłośnicy treningów. Aplikacja ma dwie ciekawe opcje - pozwala ułożyć swój trening oraz korzystać z własnej muzyki wgranej w program. Pozwala też na śledzenie historii i postępów naszych ćwiczeń.

JEFIT

Darmowa aplikacja z ogromną bazą wiedzy dla chcących zrzucić zbędne kilogramy lub wzmocnić swoje ciało. Ponad tysiąc ćwiczeń opatrzone jest opisami i filmikami instruktażowymi. Dodatkowo formy aktywności podzielone zgodnie z partiami ciała, na które oddziałują. W aplikacji stworzyć możemy również własny plan treningowy, będący odzwierciedleniem naszych celów i możliwości. Monitorowanie postępów, oprócz suchych statystyk, umożliwia robienie zdjęć swojej sylwetki i porównywanie ich. Odważni mogą się dzielić swoimi osiągnięciami ze znajomymi i wspólnie się motywować.
Wszystko na temat: