× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Jak Polacy pokonali Izrael

Redakcja Pinbook | 11-06-2019 | skomentuj

Jak Polacy pokonali Izrael

polskieradio24.pl

Oceń


Mecz zgromadził wielu fanów przed telewizorami, a przede wszystkim – na trybunach Stadionu Narodowego. Także wiele gwiazd zdecydowało się na kibicowanie, a zaliczyć do nich można Marinę Łuczenko-Szczęsną, która przebywała w towarzystwie swojego męża Wojtka Szczęsnego. Byli również Państwo Majdanowie, a także Anna Lewandowska, Quebonafide i Natalia Szroeder, Taco Hamingway i Iga Lis, a także Zofia Zborowska i Andrzej Wrona.

  Zobacz także  


Przebieg meczu

Mieli co oglądać, bowiem piłkarze dali naprawdę niezły pokaz. Pokonali Izrael aż 4 do 0 i zaprezentowali całkiem niezły popis swoich umiejętności, wracając do podstaw swojej gry. W 35’ padł gol od Krzysztofa Piątka, zaraz za nim Lewandowski strzelił karnego w 56’. Dwie minuty później to Kamil Grosicki strzelił piękną bramkę, a w 84’ zrobił to Damian Kędzior. Niesamowity mecz. Kolejny mecz Polska zagra z Izraelem 19.11.2019 o 20:45. Może już teraz warto wpisać to do kalendarza?

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz