× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Piękni i młodzi

Grzegorz Krychowiak wziął ślub – kim jest wybranka piłkarza?

Redakcja Pinbook | 28-12-2019 | skomentuj

Grzegorz Krychowiak wziął ślub – kim jest wybranka piłkarza?

Instagram.com: grzegorz.krychowiak

Oceń


Święta Bożego Narodzenia to dla większości z nas okres zasłużonego wypoczynku. Niektórzy decydują się właśnie wtedy na podejmowanie najważniejszych decyzji w życiu. Tak było w przypadku Grzegorza Krychowiaka, który pochwalił się za pośrednictwem social mediów zdjęciami z ceremonii ślubu. Reprezentant Polski poślubił swoją wieloletnią partnerkę – Celię Jaunat. Para udostępniła też zdjęcia – trzeba przyznać, że prezentują się na nich naprawdę fenomenalnie. 

  Zobacz także  


Grzegorz Krychowiak jest obecnie zawodnikiem moskiewskiego Lokomotiwu. W swoim CV ma też takie uznane firmy jak Sevilla i PSG. 

Kim jest wybranka piłkarza?

Żoną krychowiaka została Celia Jaunat – francuska modelka, z którą piłkarz związany jest od wielu lat. Para zaręczyła się na Bora-Bora w 2017 roku. Modelka zdążyła już zmienić swoje nazwisko na Instagramie. Wszystko wskazuje na to, że małżeństwo jest ukoronowaniem udanego związku. Znajdujący się w świetnej dyspozycji Krychowiak ma więc kolejny powód do radości. Para prezentuje się naprawdę cudownie.

Wszystko na temat:

Piłka nożna Ślub Grzegorz Krychowiak Reprezentacja Wszystkie tagiDodaj komentarz