Sensacji nie było, Bayern w finale Pucharu Niemiec | Najciekawsze informacje znajdziesz na Spokeo.pl

RB Lipsk, które w pierwszym półfinałowym meczu pokonało Hamburger SV poznało rywala w finałowym starciu Pucharu Niemiec. Bohaterem meczu według ekspertów został Thomas Müller.

Zdecydowanym faworytem meczu byli Bawarczycy, którym ostatecznie udało się sięgnąć po awans, choć przez moment pachniało sensacją. W 36. minucie Lewandowski wyprowadził Bayern na prowadzenie. W drugiej połowie bramkę na 2-0 dorzucił Müller.

sport.dziennik.pl

Wydawało się, że jest już po meczu. Goście zdołali odpowiedzieć strzelając 2 bramki w 2 minuty. Na stadionie w Bremie w 75. minucie mecz zaczął się więc od nowa. Wynik spotkania ustalił na 2-3 polski snajper – Robert Lewandowski, który pewnie wykorzystał rzut karny.

Finał DFB Pokal odbędzie się na Olympiastadion w Berlinie za miesiąc – 26 maja o godzinie 15.00.