Wszystkie produkty erotyczne do zabaw BDSM

Średnia ocena (5)

Sklep EROS 24


33-100 Tarnów
woj. Małopolskie
Spokojna 14 C

Pokaż numer

www: https://skleperos24.pl

Wyślij wiadomość
ODWIEDŹ STRONĘ

Celowo pominęliśmy jedną zakładkę, która jest bardzo rozbudowana w Sklepie Eros24. To zakładka z gadżetami do BDSM. Co to w ogóle jest? BDSM to skrótowiec od angielskich słów, które w naszym rodzimym języku swoje odpowiedniki mają w słowach „związanie, dyscyplina, sadyzm i masochizm. To szerokie działania międzyludzkie, które nie są dość powszechne w relacjach seksualnych partnerów. Nie jest to jednak forma molestowania, ponieważ obie osoby wyrażają na to zgodę, angażując się w takie zabawy. Zastosowanie znajduje tutaj fetyszyzm, karanie i przyjmowanie kar, niewola, dyscyplina i dominacja. Jedna z osób jest tutaj dominująca, a druga ulega – jeśli jednak pary są dość otwarte, może nastąpić zamiana.

Co więc, dla podtrzymania działań BDSM, można znaleźć w Sklepie Eros24? Wiele ciekawych przyrządów, które spotęgują niesamowite doznania płynące z tego rodzaju zabaw.

Klamry i linki

Do związywania i unieruchamiania partnerki. Dzięki temu partner będzie miał całkowitą kontrolę nad swoją lubą, z którą planuje uprawiać seks. Pozwala mu to na szerokie pole manewru. W tej zakładce znaleźć można również klamry np. sutkowe, dla zwiększenia przyjemności poprzez delikatny ból. Obowiązkowa zakładka dla tych, którzy uwielbiają takie zabawy.

Kneble i maski

Dla wszystkich uwielbiających trochę perwersji. Skórzane maski, specjalne kneble dzięki którym można szeroko otworzyć usta partnerki lub całkowicie odciąć jej możliwość wydawania dźwięków. A także różnego rodzaju opaski, które spotęgują doznania w sypialni.

Pejcze i baty

Wszystko do przyjemnego wymierzania „kar”. Daje szerokie spektrum możliwości – zarówno dla pań, jak i dla panów. W zależności od preferencji mogą to być przedmioty do lekkiego wymierzania kar, jak i do porządnych klapsów z niezwykłą mocą.

Wzierniki i lewatywa

Wszystko, co potrzebne jest do poprawnego przeprowadzenia higieny intymnej, a jednocześnie do ciekawych zabiegów w sypialni.

Zestawy do BDSM

Całkowite, kompletne, kompleksowe zestawy, które zawierają wszystko, czego potrzeba do rozpoczęcia przygody z BDSM. Dzięki nim wszystko zawsze będzie w jednym miejscu.

Uprzęże i kajdanki

Wszystko co może wspomóc seksualną zabawę w łóżku. Wspomagają uprawianie seksu, rozkładanie nóg, a także trzymanie odpowiedniego położenia podczas różnego rodzaju pozycji seksualnych.

Pozostałe

Jeszcze więcej różnych elementów, które rozgrzeją was do czerwoności w zabawach BDSM.

Jak widać – Sklep Eros24 posiada bardzo bogatą ofertę, w której zarówno miłośnicy tradycyjnego seksu, jak i BDSM i jeszcze innych zabaw seksualnych, znajdą coś dla siebie. Firma gwarantuje 100% dyskrecji, a także niezapomniane przeżycia. Oferują szeroki asortyment w przystępnych cenach dla każdego. Zdecydowanie warto, ponieważ dzięki produktom z ich oferty, można uzyskać niezapomniane przeżycia. Jak w przypadku każdych zakupów internetowych – jest 14 dni na zwrot towaru. Wysyłka również jest ekspresowa, bo prowadzona w 24 godziny, dzięki czemu szybko będziecie mogli się cieszyć dodatkową przyjemnością płynącą z seksu.