× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Rekord w martwym ciągu

Redakcja Pinbook | 08-04-2019 | skomentuj

Rekord w martwym ciągu

generationiron.com

Oceń


Eddie „The Beast” Hall to brytyjski strongman znany z ogromnej siły. Przy wzroście 192 centymetrów jego waga wynosi 172 kilogramy – większość to mięśnie i jego sylwetka wygląda naprawdę imponująco. Zadziwił on sportowy świat udaną próbą podniesienia 465 kg w martwym ciągu.

  Zobacz także  


Podczas World Deadlift Championships podniósł on poprzeczkę dodając do ciężaru dodatkowe 35 kilo. Stał się tym samym pierwszym człowiekiem, który w martwym ciągu uniósł pół tony, czyli tyle ile waży dorosły osobnik niedźwiedzia polarnego albo Fiat 126p. Po próbie stracił on na chwilę przytomność, jednak jego organizm szybko poradził sobie z obciążeniem. Pamiętajmy jednak, że jest to zawodowiec i sami nie próbujmy podobnych wyczynów na własną rękę.

Fascynują Cię granice ludzkiego ciała? Zobacz też rekord zawartości alkoholu we krwi.

Wszystko na temat: