× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Pierwszy właściciel auta – najdłuższy czas posiadania pojazdu

Redakcja Pinbook | 15-04-2019 | skomentuj

Pierwszy właściciel auta – najdłuższy czas posiadania pojazdu

freerepublic.com

Oceń


Carl Keller latem 1951 roku zakupił Packarda Convertible. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że nieprzerwanie jeździł nim aż do roku 2005. 54 lata użytkowania jednego pojazdu to niebagatelne osiągniecie, jednak daleko mu do rekordowego przypadku.

 

  Zobacz także  


W 1928 roku Allen Swift został dumnym posiadaczem Rolls-Royce'a Piccadilly P1 Roadster. Pojazd otrzymał od ojca. Od tamtej pory był on jego oczkiem w głowie, aż do jego śmierci w 2005 roku. Pan Allen miał wówczas aż 102 lata, a z auta korzystał nieprzerwanie przez 77 lat, co czyni go absolutnym rekordzistą w kategorii najdłuższa eksploatacja pojazdu. Jak widać pojazdy obdarzone troskliwymi właścicielami potrafią odwdzięczyć się długowiecznością. Pan Allen Swift jest więc tym samym najdłużej korzystającym z  Rolls-Royce'a w historii.

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz