× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Największy pies świata – rekord Guinnessa

Redakcja Pinbook | 24-04-2019 | skomentuj

Największy pies świata – rekord Guinnessa

deccanchronicle.com

Oceń


Dog niemiecki o imieniu Zeus był najwyższym psem w historii, którego niesamowite rozmiary pozwoliły mu zapisać się w księdze rekordów Guinnessa. Pies mieszkał w amerykańskim Ostego. Ogromny pies niestety już nie żyje – zdechł w 2014 roku. Pozostawił po sobie jednak wspomnienia, zdjęcia oraz niepobity rekord.

 

  Zobacz także  


Zeus stojący na tylnych łapach przerastał swoich właścicieli – mierzył wówczas aż 226 centymetrów. W kłębie mógł się pochwalić aż 112 centymetrami. Przy swoich ogromnych gabarytach ważył „zaledwie” 70 kilogramów – nie jest więc najcięższym psem w historii i dużo mu do tego miana brakuje. Był ogromnym ale spokojnym zwierzęciem, które miało swój udział przy terapii w lokalnym szpitalu. Najcięższym psem w historii był Giant George, który mógł pochwalić się wagą ponad 110 kg.

Wszystko na temat: