× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Największy motocykl

Redakcja Pinbook | 12-04-2019 | skomentuj

Największy motocykl

motovoyager.net

Oceń


Włoch Fabio Reggiani swoją miłość do motocykli przeniósł na zupełnie nowy poziom. O ile dłubanie i majsterkowanie przy maszynach nie byłoby zaskakujące, o tyle stworzenie ponad 10-metrowego choppera potrafi zadziwić.  Motocykl trafił do księgi rekordów Guinnessa.

  Zobacz także  


Budowa niezwykłego pojazdu trwała ponad pół roku. Jego ostateczne wymiary to 10 metrów długości, ponad 5 wysokości i około 2,5 metra szerokości. Jednym słowem – potwór. Przy swoich niespotykanych rozmiarach jet on jednak pełnowartościowym motocyklem. Wyposażono go w silnik V8 o mocy 280 KM. 

Sam Fabio zapewnia, że motor poruszać się może bez problemu po drogach, jednak dla zachowania pełnej stabilności i bezpieczeństwa dodano dwa niewielkie koła boczne.

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz