× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Największa ilość małżeństw

Redakcja Pinbook | 08-07-2019 | skomentuj

Największa ilość małżeństw

foxnews.com

Oceń


Współczesne małżeństwa uchodzą za wyjątkowo niestałe uczuciowo i emocjonalnie. Niektórzy się z tym nie zgadzają, czego dowodem może być chociażby najdłuższe małżeństwo na świecie. Często osób jest jednak doskonałym przykładem na potwierdzenie tej tezy. W swoim życiu wielokrotnie biorą ślub i biją rekordy ilości zawieranych związków. Tak można rozpocząć opowieść o Lindzie Wolfe, która była panną do wzięcia ponad 20 razy.

  Zobacz także  


Ile małżeństw może zawrzeć jedna osoba?

Amerykanka dość luźno traktuje słowa o trwaniu w małżeństwie do końca swoich dni. W 2009 roku świat obiegła informacja o rozpadzie jej 23 małżeństwa. Mająca wówczas 68 lat kobieta przyznała, że pierwszy ślub wzięła już w 1957 roku – miała wówczas zaledwie 16 lat. Był to zarazem jej najdłuższy związek małżeński, który próbę czasu znosił aż 7 lat. 

Wszystko na temat: