× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Najwięcej słomek utrzymanych w ustach

Redakcja Pinbook | 08-04-2019 | skomentuj

Najwięcej słomek utrzymanych w ustach

guinnessworldrecords.com

Oceń


Ludzka pomysłowość nie zna granic. Dowiódł tego Simon Elmore. Brytyjczyk postawił sobie za cel włożenie do ust jak największej ilości plastikowych słomek. Wydarzenie miało miejsce w 2009 roku w bawarskim Solhuben. Próba zakończyła się sukcesem, a Elmore wpisany został do księgi rekordów Guinnessa. Jego wynik budzić może szok i zaskoczenie – Brytyjczykowi udało się zmieścić w ustach 400 słomek i utrzymać je tam przez 10 sekund.

  Zobacz także  


Od tamtej pory nie znalazł się śmiałek, któremu udałoby się pobić rekord Simona. Zważywszy na charakter rekordu i wyśrubowany wynik nie jest to jednak nic dziwnego. Nie ma jednak wątpliwości, że pojawiać się będą pretendenci do odebrania mu tytułu rekordzisty. Nie próbujmy jednak tego w domu, może to być niebezpieczne.

Zobacz również niecodzienny rekord w otwieraniu butelek czołem.

Wszystko na temat: