× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Najwięcej prętów wygiętych głową

Redakcja Pinbook | 28-06-2019 | skomentuj

Najwięcej prętów wygiętych głową

biurorekordow.pl

Oceń


Aleksander Muromski udowodnił, że za pomocą głowy można dokonać rzeczy niebywałych. Nie może się on jednak pochwalić wyjątkowymi osiągnięciami naukowymi i dorobkiem intelektualnym. Jaki rekord w takim razie ustanowił Rosjanin? Postanowił on zmierzyć się ze stalowymi prętami, które wyginał na swojej głowie z pomocą jedynie siły rąk. Brzmi niewiarygodnie, prawda?

  Zobacz także  


43-letni obywatel Rosji wygiął na swojej głowie dokładnie 12 żelaznych prętów. Rekordowy wyczyn trwał dokładnie jedną minutę. Co ciekawe – ustalona została nawet konkretna specyfika prętów, które wyginał Muromski. Każdy z nich musiał mieć co najmniej metr długości i ważyć minimum pół kilograma. Średnica prętów wynosiła zaś około 12 milimetrów. Do próby doszło w rosyjskim mieście Orzeł. Aleksander Muromski pobił rekord, który wcześniej także należał do niego. Rosjanin w przeszłości wygiął 11 prętów w czasie minuty. 

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz