× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Najwięcej par bielizny nałożonych jednocześnie

Redakcja Pinbook | 12-04-2019 | skomentuj

Najwięcej par bielizny nałożonych jednocześnie

youtube.com

Oceń


Brytyjczyk Gary Craig w 2010 roku pobił rekord ilości jednocześnie założonych par majtek. Od tamtej pory jego bieliźniany rekord wielokrotnie pobito, a wydarzenia związane z tego rodzaju próbami często odbywały się w celach charytatywnych. Pan Gary nie powiedział jednak ostatniego słowa i jak sam przyznaje, chciał być pierwszym, który przekroczy liczbę 300 w niecodziennej konkurencji.

 

  Zobacz także  


Ponowną próbę pobicia rekordu Brytyjczyk podjął w roku 2012 i osiągnął swój cel. 53-latek został okrzyknięty przydomkiem „Geordie Pantsman”. Udało mu się na siebie wcisnąć 302 pary bielizny. Sam bohater niecodziennego wydarzenia po udanej próbie nie krył radości i przyznał, że ma nadzieje zostać rekordzistą jak najdłużej. Szczególnie ucieszyła go też informacja, że jest prawdopodobnie pierwszym podwójnym rekordzistą w tej kategorii.

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz