× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Najwięcej osób przebranych za Harrego Pottera

Redakcja Pinbook | 09-04-2019 | skomentuj

Najwięcej osób przebranych za Harrego Pottera

communitynews.com.au

Oceń


Harry Potter to postać, która na stałe zagościła w kulturze masowej. Niewielu jest ludzi, którzy nigdy nie słyszeli o przygodach młodego czarodzieja. Uczniowie szkoły podstawowej z australijskiego Wembley postanowili dołożyć swoją cegiełkę do popularyzacji bohatera książek J.K. Rowling.

  Zobacz także  


Z pomysłem niezwykłego przedsięwzięcia wyszła uczennica 6 klasy – Charlotte Raston. Z jej inicjatywy grupa uczniów przebrała się za Harrego Pottera – królowały kultowe stroje znane z filmów i ikoniczna blizna w kształcie błyskawicy. Wynik jej działań przerósł najśmielsze oczekiwania. W wydarzeniu wzięło udział 823 uczniów, których liczba ustanowiła nowy rekord Guinnessa w liczbie osób przebranych za czarodzieja. Magia!

Wszystko na temat: