× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Najwięcej kolczyków w ciele

Redakcja Pinbook | 08-04-2019 | skomentuj

Najwięcej kolczyków w ciele

tucson.com

Oceń


Kolczyki od wielu wieków stanowią ozdobę ludzkiego ciała. Niektórzy idą jednak krok dalej – z fascynacji kolczykami rodzi się potrzeba znacznego modyfikowania swojego ciała. Rolf Buchholz umieścił w swoim ciele aż 453 kolczyki – wszystko po to, aby stać się rekordzistą Guinnessa. 

Najbardziej modyfikacje jego ciała widoczne są na twarzy. Oprócz klasycznych kolczyków i tuneli w uszach, Niemiec posiada mnóstwo kolczyków w brwiach czy nosie. Na szczególną uwagę zasługują szczególnie „wąsy”, które stworzone są z wielu świecących ozdób.

  Zobacz także  


Ludzie widząc tak „upiększoną” fizjonomię z pewnością oglądają się za nim na ulicy. Sam Niemiec wydaje się być zadowolony ze swojej decyzji – w końcu z ogromną determinacją dążył do zmiany swojego wyglądu. Kolczyki nie zagrażają jego zdrowiu, a sam Rolf zapewnia, że nie przeszkadzają w normalnym funcjonowaniu.

Lubisz zwariowane rekordy? Sprawdź również rekord wysokości skoku do płytkiego basenu.

Wszystko na temat: