× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Najwięcej butelek otworzonych czołem

Redakcja Pinbook | 08-04-2019 | skomentuj

Najwięcej butelek otworzonych czołem

telegraph.co.uk

Oceń


Butelki z kapslem potrafią być problematyczne – szczególnie gdy nie mamy otwieracza. Z pomocą wówczas mogą przyjść sztućce czy zapalniczka. Ahmed Tafzi z Niemiec udowodnił jednak, że za pomocą głowy również da się odkapslować butelkę. Nie mówimy tutaj o potędze umysłu, a o dosłownym otwieraniem butelek za pomocą czoła.

  Zobacz także  


Ekscentryczny Niemiec znany jest z niecodziennych prób, które przysporzyły mu popularności. Na co dzień zajmuje się on chociażby rozbijaniem głową arbuzów na czas. Tym razem na jego drodze stanęły butelki z kapslami, które otwierał za pomocą czoła. Udało mu się pobić rekord Guinnessa zdejmując w ten sposób kapsle z ponad 12 przygotowanych rekwizytów. Jak tego dokonał? Jego poczynania można obejrzeć na YouTubie – walkę z arbuzami także!

Głowa może służyć także w innych niecodziennych celach Zobacz niesamowity rekord w miażdzeniu orzechów czołem.

 

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz