× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Najstarszy zawodnik w oficjalnym meczu ligowym

Redakcja Pinbook | 08-04-2019 | skomentuj

Najstarszy zawodnik w oficjalnym meczu ligowym

shareinfo.pl

Oceń


73- letni Isaak Hayik został najstarszym piłkarzem, który rozegrał oficjalny mecz ligowy. Broniący barw F.C. Ironi Or Yehuda znalazł się w wyjściowym składzie swojej drużyny w spotkaniu z Maccabi Ramat Gan. Spotkanie nie zakończyło się pozytywnym wynikiem, jednak całe show skradł Isaak, który po ostatnim gwizdku odebrał dyplom pamiątkowy i udzielił wywiadu.

 

 

  Zobacz także  


Zapowiada on, że nie jest to bynajmniej ostatnie spotkanie w jego wykonaniu, a swój sukces traktuje jako sukces sportu w Izraelu. Hayik zdetronizował dotychczasowego rekordzistę – pochodzącego z Urugwaju Roberta Carmony, który spotkanie rozegrał w wieku 53 lat. Na uwagę zasługuje także najstarszy strzelec w historii meczów oficjalnych – jest nim Kazuyoshi Miura, który na listę strzelców wpisał się w wieku 52 lat.

Sprawdź również, ile kosztował najdroższy piłkarz w historii.

Wszystko na temat: