× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Najpopularniejszy serial telewizyjny

Redakcja Pinbook | 10-04-2019 | skomentuj

Najpopularniejszy serial telewizyjny

eskarock.pl

Oceń


Według statystyk najpopularniejszym serialem telewizyjnym ostatnich lat jest niezaprzeczalnie Gra o Tron. W 2017 roku współczynnik „demand expressions” (szeroko pojmowanego zapotrzebowania na dany tytuł) wynosił dla przygód bohaterów z Westeros średnio 16,31 miliona wzmianek dziennie. Przez wzmianki rozumiane są interakcje w social mediach, blogach, telewizji i….serwisach pirackich. Średnia jest oczywiście ważona, co podnosi jej wiarygodność. Mniejszą „wartość” ma reakcja na Facebook’u niż pobranie epizodu odcinka. 

 

  Zobacz także  


Co ciekawe Gra o Tron jest też najczęściej pobieranym serialem. Na torrentach epizody kultowej już serii robią prawdziwą furorę. Według oficjalnych danych z 2017 roku Gra o Tron była pobierana za pośrednictwem torrentów przez 400 000 użytkowników jednocześnie. Jest to co prawda niechlubny rekord, ale bardzo wyraźnie pokazuje popularność serialu, także w nielegalnych źródłach dostępu. Fani Westeros z napięciem oczekują 14 kwietnia – wówczas premierę będzie miał pierwszy odcinek finałowego, dziewiątego sezonu serialu.

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz