× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Najmniejszy pies na świecie

Redakcja Pinbook | 05-04-2019 | skomentuj

Najmniejszy pies na świecie

nbcphiladelphia.com

Oceń


To jeden z najsłodszych rekordów w Księdze Guinessa. Piesek Miracle Milly ma 9,65 cm wysokości i waży niecałe 500 gramów. W momencie, kiedy się urodził, był tak malutki, że nie był w stanie sam pić mleka matki. Jego właścicielka, Vanesa Semler z Puerto Rico, musiała go co dwie godziny karmić mlekiem z zakraplacza do oczu. Chociaż jest malutka, posiada wielką osobowość. Przede wszystkim jest gwiazdą - pozuje do zdjęć niczym rasowa modelka i gardzi psim jedzeniem, decydując się na konsumowanie wyłącznie gotowanych potraw.

 

  Zobacz także  


I chociaż codziennie napływają zgłoszenia w kwestii zdetronizowania Miracle Milly - niestety nikt inny jeszcze nie ma mniejszego zwierzaka w swoim domu.

Zobacz też największego psa w historii.

Wszystko na temat: