× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Najliczniejsza ciąża mnoga – oktomama

Redakcja Pinbook | 08-04-2019 | skomentuj

Najliczniejsza ciąża mnoga – oktomama

sprintally.com

Oceń


Nadya Suleman zapisała się w księdze rekordów Guinnessa jako mama ośmioraczków, które przyszły na świat 26 stycznia 2009 roku w Bellflower (Kalifornia). Wcześniej kobieta urodziła sześcioraczki, co czyni ją mamą czternastki pociech. Do obu zapłodnień doszło za pomocą metody in vitro, która w tym przypadku wzbudziła kontrowersje. 

 

  Zobacz także  


Jozjasz, Jeremiasz, Makai, Jonasz, Nariyah, Izajasz, Noe i Maliya mają się jednak dobrze. Niedawno dzieci obchodziły 10 urodziny. Sama Nadya przez lata borykała się z trudną sytuacją materialną i medialną nagonką. Obecnie jednak cała rodzina wyszła na prostą, a mama cieszy się z licznego, dorastającego potomstwa. Historię kobiety prześledzić można w internecie, a jej konto na instagramie pozwala na bieżąco śledzić rozwój wyjątkowych pociech.

Sprawdź też, ile lat miała najmłodsza matka w historii.

Wszystko na temat: