× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Najdłuższy psi język w historii!

Redakcja Pinbook | 10-04-2019 | skomentuj

Najdłuższy psi język w historii!

businessinsider.com

Oceń


Pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Te urocze stworzenia rozczulają nas i bawią do łez, często są też naszymi obrońcami i przyjaciółmi. Niektóre z nich posiadają jednak wyjątkowe cechy, które stać się mogą nawet rekordem Guinnessa. Tak było w przypadku Mochi „Mo” Rickert, suczki rasy bernardyn, która w 2017 roku wpisana została do księgi rekordów Guinnessa jako posiadaczka najdłuższego psiego języka.

  Zobacz także  


10-letnia Mo może pochwalić się językiem o imponującej długości 18,58 cm. Właścicielka przyznaje, że niecodzienny język jej podopiecznej często budzi ciekawość przechodniów, którzy widzą ją pierwszy raz. Przysparza on też nieco problemów w codziennym funkcjonowaniu suczki. Zdarzają jej się problemy z oddychaniem czy ślinieniem, a długi język stanowi utrapienie szczególnie na spacerach wśród piachu i liści. Mo potrzebuje więc szczególnej opieki, na którą może liczyć od wręcz zakochanej w niej właścicielki. Suczka ma się więc świetnie i po dniu spędzonym na aktywności fizycznej uwielbia zajadać się swoim przysmakiem – masłem orzechowym.

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz