× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Najdłuższy język na świecie

Redakcja Pinbook | 15-07-2019 | skomentuj

Najdłuższy język na świecie

guinnessworldrecords.com

Oceń


Ludzkie ciało nie zna żadnych granic. Wiecie ile średnio mierzy język przeciętnego człowieka? Około 10 cm od koniuszka, aż do miejsca w gardle, w którym się rozpoczyna. A jeśli wam powiem, że istnieje mężczyzna, którego język jest praktycznie dwa razy dłuższy? Nick Stoeberla jest rekordzistą jeśli chodzi o najdłuższy język – od samego koniuszka aż do warg osiągnął on długość 10,1 cm! Jest to dla niego bardzo przydatne, ponieważ jako komik spokojnie może dotknąć językiem nosa i polizać swój łokieć. Mówi, że jedynym utrudnieniem jest to, że musi dłużej myć swój język.

  Zobacz także  


Warto również wspomnieć, że ojciec Nicka jest wielkim fanem Kiss. Jakież musiało być jego zaskoczenie, kiedy odkrył, że syn potrafi odtworzyć popularną minę Gene Simmonsa, która stała się znakiem firmowym tegoż zespołu.

Poprzednią rekordzistką w tej kategorii była Chanel Tapper, której język mierzył 9,75 cm. Znalazła się ona w Księdze Rekordów Guinnessa w 2012 roku. Cóż za imponujące rekordy, prawda?

Wszystko na temat: