× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Najdłuższa sesja w League of Legends

Redakcja Pinbook | 29-07-2019 | skomentuj

Najdłuższa sesja w League of Legends

dotesports.com

Oceń


League of Legends stało się produkcją już niemal kultową. Dzieło Riot Games doczekała się milionów oddanych fanów i turniejów esportowych, w których wygrać można miliony dolarów. Co przyciąga graczy do tego tytułu? Przede wszystkim rywalizacja i dziesiątki postaci, z których każda posiada szereg unikalnych cech i umiejętności. Kompetytywny tryb gry sprawia, że miłośnicy LoLa potrafią zarwać niejedną noc dla ulubionej gry. Niektórzy jednak idą krok dalej – tak jak gamerka hiszpańskiego pochodzenia - Hecaterina Kinumi Eglise.

  Zobacz także  


Kim jest Kinumi Cati?

Kinumi Cati to postać znana miłośnikom wyczynowego grania. Z wirtualnej rozrywki uczyniła ona osobiste wyzwanie – League of Legends nie jest bowiem jedyną grą, w której dzierży palmę pierwszeństwa. Młoda gamerka zdążyła się zapisać już kilkukrotnie w Księdze Guinnessa. Do jej rekordów należą między innymi najdłuższa sesja w grze Final Fantasy X (38 h 6 min) i najdłuższa sesja w MMORPG World of Warcraft (29 h 31 min). Kinumi Cati postanowiła też zmierzyć się z produkcją Riot Games. Jak zakończyły się jej zmagania?

  Zobacz także  


Najdłuższa gra w LoLa

Do próby pobicia rekordu doszło w hotelu Shanghai w Holandii. Po zakończeniu maratonu w popularnego LoLa, zegar wskazywał 30 godzin. Jest to nowy rekord zarówno jeśli chodzi o długość rozgrywki w League of Legends, jak i rekord długości gry w grze typu MOBA. Warto dodać, że Kinumi Cati osiągnęłaby jeszcze lepszy wynik – nie pozwoliły na to jednak serwery gry, które miały przerwę techniczną. 
Wszystko na temat: