× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Pobieranie i ściąganie mp3 z Youtube - Konwerter i przetwornik YT na MP3

Redakcja Pinbook | 09-04-2019 | skomentuj

Pobieranie i ściąganie mp3 z Youtube - Konwerter i przetwornik YT na MP3

digitalspy.com

Oceń


YouTube od wielu lat jest wiodącym serwisem oferującym darmowe umieszczanie i odtwarzanie filmów video w sieci. Przez kilkanaście lat działalności serwis stał się olbrzymią bazą treści, w której znaleźć możemy miliony treści muzycznych, gamingowych, filmowych i promocyjnych. Jest to też doskonałe miejsce dla amatorów, którzy umieszczają w nim swoje dzieła, licząc na wzrost swojej popularności.

Pod koniec lutego 2019 roku jeden z klipów na YouTube przebił kolejną rekordową liczbę odsłon – 6 miliardów. Jest to kolejna granica, która wydawała się nieprzekraczalna w realiach współczesnego internetu. Rekordzistą jest klip muzyczny Despacito, którego twórcami są Luis Fonsi i Daddy Yankee. Obecnie teledysk ma już ponad 6,1 miliarda wyświetleń i śrubuje swój rekord. Jego popularność możemy ocenić sami – któż z nas nie słyszał wpadającej w ucho melodii. Niewątpliwy sukces przekuty w liczby na Youtube robi jednak wyjątkowe wrażenie – samych pozytywnych ocen pod klipem jest ponad 32 miliony.

  Zobacz także  


Konwerter mp3 z Youtube


Wielu z nas właśnie na YouTube szuka ulubionych utworów czy składanek. Warto pamiętać, że pobranie ich na dysk umożliwia Konwerter YouTube mp3. To wygodne rozwiązanie, z którego korzystają tysiące internautów. Przed jego użyciem warto zapoznać się z zasadami jego działania i instrukcją obsługi.

Wszystko na temat: