Najdłuższa sesja w League of Legends

Opublikował: Redakcja Pinbook

Data publikacji: 29-07-2019

ocena: 0     skomentuj

dotesports.com

League of Legends stało się produkcją już niemal kultową. Dzieło Riot Games doczekała się milionów oddanych fanów i turniejów esportowych, w których wygrać można miliony dolarów. Co przyciąga graczy do tego tytułu? Przede wszystkim rywalizacja i dziesiątki postaci, z których każda posiada szereg unikalnych cech i umiejętności. Kompetytywny tryb gry sprawia, że miłośnicy LoLa potrafią zarwać niejedną noc dla ulubionej gry. Niektórzy jednak idą krok dalej – tak jak gamerka hiszpańskiego pochodzenia - Hecaterina Kinumi Eglise.

Kim jest Kinumi Cati?

Kinumi Cati to postać znana miłośnikom wyczynowego grania. Z wirtualnej rozrywki uczyniła ona osobiste wyzwanie – League of Legends nie jest bowiem jedyną grą, w której dzierży palmę pierwszeństwa. Młoda gamerka zdążyła się zapisać już kilkukrotnie w Księdze Guinnessa. Do jej rekordów należą między innymi najdłuższa sesja w grze Final Fantasy X (38 h 6 min) i najdłuższa sesja w MMORPG World of Warcraft (29 h 31 min). Kinumi Cati postanowiła też zmierzyć się z produkcją Riot Games. Jak zakończyły się jej zmagania?

Najdłuższa gra w LoLa

Do próby pobicia rekordu doszło w hotelu Shanghai w Holandii. Po zakończeniu maratonu w popularnego LoLa, zegar wskazywał 30 godzin. Jest to nowy rekord zarówno jeśli chodzi o długość rozgrywki w League of Legends, jak i rekord długości gry w grze typu MOBA. Warto dodać, że Kinumi Cati osiągnęłaby jeszcze lepszy wynik – nie pozwoliły na to jednak serwery gry, które miały przerwę techniczną. 

Oceń artykuł:
  • Średnia ocena: 0 (0 głosów)

0 (0 głosów)

Komentarze do artykułu: 0

Podoba Ci się artykuł?
Polub nasz fanpage