Wyszukiwarka MP3 - Pobieranie mp3 z YT dzięki konwerterowi plików na mp3 i mp4

Opublikował: Redakcja Pinbook

Data publikacji: 05-04-2019

ocena: 1     skomentuj

Każdy z nas uwielbia słuchać muzyki. Nie wszystko jednak dostępne jest na takich serwisach jak Spotify czy Tidal. Z niektórych można korzystać tylko poprzez serwis YouTube. A co, jeżeli jesteśmy gdzieś i nie mamy możliwości skorzystania z Internetu? Wtedy z pomocą przychodzi przetwornik mp3 z YouTube, dzięki któremu w prosty sposób jesteśmy w stanie ściągnąć na nasze urządzenia elektroniczne to, czego aktualnie potrzebujemy. Gorący kawałek, muzyka filmowa, podcast czy po prostu jakaś pogadanka, do której nie musimy widzieć obrazu. Ale są również takie strony, które umożliwiają nawet ściągnięcie mp4. Jakie?

Konweter mp3 z YouTube

Wszędzie. Tak naprawdę Internet jest tym usiany. Ale lepiej zaufać sprawdzonym stronom, aniżeli przekopywać się przez miliony stron wyszukanych poprzez wyszukiwarkę Google. Jedną ze stron, która jest warta polecenia, jest na przykład konwerter mp3 pinbook.pl/mp3. Na jej podstawie wyjaśnimy jak ściągać mp3 z YouTube.

Co najważniejsze - strona jest w pełni legalna, więc nie trzeba się tym martwić, jeśli komuś przeszło to przez głowę. Przede wszystkim, co dla niektórych równiez jest bardzo istotne, jest ona darmowa i nie trzeba się rejestrować, aby z YouTube przerobić coś na mp3. A dodatkowo - strona umożliwia również ściąganie w formie mp4. To spore ułatwienie.

Sposobów jak ściągnąć dane nagranie, podcast czy film, są dwa. Pierwszy to taka klasyka - kopiujemy adres danego filmu i wklejamy go w specjalny pasek, a następnie szukamy i pojawia nam się możliwość pobrania tego w jednym, lub dwóch, wybranych formatach.

Drugi sposób jest taki, że korzystamy z wyszukiwania mp3, czyli wpisujemy jakąś frazę, a następnie wyszukiwarka znajdzie dla nas pasujący film, który aktualnie najbardziej do tej frazy pasuje. Dzięki temu możemy oszczędzić sobie błądzenia po YouTube.

Wyszukiwarka mp3 - jak ściągać muzykę mp3 legalnie

Oczywiście, że tak. Jeśli oczywiście spełniamy pełne warunki. Po pierwsze - musimy pobierać to tylko do własnego użytku, nie wolno nam tego rozpowszechniać i przekazywać dalej. Po drugie - pod żadnym pozorem nie wolno nam tego sprzedawać. To czyjaś własność intelektualna, ktoś ma do tego prawa autorskie. Sprzedaż tego powodowałaby, że po prostu łamiemy prawo, co mogłoby skutkować sporymi karami finansowymi.

Oceń artykuł:
  • Średnia ocena: 1 (1 głosów)

1 (1 głosów)

Komentarze do artykułu: 0

Podoba Ci się artykuł?
Polub nasz fanpage