Największy wzór samochodu zrobiony z ludzi

Opublikował: Redakcja Pinbook

Data publikacji: 09-08-2019

ocena: 5     skomentuj

Nie jedna osoba odkłada sobie pieniądze na samochód, ten rekord dowodzi, że zamiast odkładać pieniądze, można ustawić ludzi, żeby mieć samochód, który będzie podziwiany przez cały świat. Wystarczy tylko zebrać grupę ludzi, która liczy 1660 osób  i odziać ich w odpowiednie kolory! Tak właśnie zrobili mieszkańcy miasta Tiruchirapalli w Indiach. Dnia 1 lipca 2016 roku pobili rekord na największy wzór samochodu zrobiony z ludzi.  Akcja powstała w ramach eventu Rotary club of Dindigul Queencity orazRotary Club of Bhelcity Tiruchirapalli.

Grupa ludzi ubrała się w kolory tj. zielony, czarny i biały, żeby jak największe detale były widoczne z lotu ptaka. Efekt robi wrażenie!


 

Należy wspomnieć, że wcześniejszy rekord w tej dziedzinie należy do Polski. W 2013 roku firma Praoma obchodziła rocznicę pierwszej sprzedaży  polisy. W tym celu ustawiło się 266 osób i stworzyły wzór samochodu, centralnym punktem wzoru było logo kampanii społecznej Wrzuć na luz. Kto wie, może na dziesiątą rocznicę istnienia firmy zechcą znowu pobić rekord? Z pewnością warto czekać, żeby zobaczyć efekty współpracy coraz to większej liczby osób.

Sprawdź też: Najdłuższa rzeźba zrobiona z drewna.

Oceń artykuł:
  • Średnia ocena: 5 (1 głosów)

5 (1 głosów)

Komentarze do artykułu: 0

Podoba Ci się artykuł?
Polub nasz fanpage