× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


AdwCleaner – usuń niechciane oprogramowanie ze swojego komputera

Redakcja Pinbook | 27-06-2019 | skomentuj

AdwCleaner – usuń niechciane oprogramowanie ze swojego komputera

Oceń


Wielu z nas zna taką sytuację: pobieramy program, którego potrzebujemy przy pomocy asystującego instalatora. Pobieramy starter pobierania i szybko przeklikujemy menu instalacji aby jak najszybciej zakończyć jej proces. Klikając „dalej” nie czytamy na co zezwalamy przy procesie rozpakowywania plików i tym samym godzimy się na dodanie do naszego systemu lub przeglądarki rozszerzenia, które wyświetla nam dodatkowe reklamy lub zaśmieca pasek zakładek różnymi treściami reklamowymi. Wyświetlające się coraz częściej i gęściej reklamy coraz bardziej przeszkadzają nam w korzystaniu z komputera, dodatkowo spowalniając jego działanie. Po jakimś czasie mamy dość i próbujemy usunąć przeszkadzajki, jednak okazuje się że nie jest wcale tak łatwo je wyplenić. Powielające się pliki i tworzące się kopie i dodatkowe funkcje tych rozszerzeń sprawiają, że aby się wszystkich ich pozbyć musimy każdy z nich zlokalizować manualnie i pousuwać rozsiane po całym systemie pliki.  Nie każdy z nas potrafi się tym zająć, a z czasem robi się to coraz bardziej naprzykrzające. Jak rozwiązać ten problem? Pobierając AdwCleaner!

  Zobacz także  


AdwCleaner – funkcjonalność i prostota

AdwCleaner to jedno z najlepszych narzędzi, które umożliwiają szybkie i skuteczne usunięcie potencjalnie niechcianego oprogramowania (PUP). Doskonale radzi sobie z wszelakiego rodzaju komponentami adware wyświetlającymi niechciane reklamy, czy zmieniającymi ustawienia przeglądarek internetowych, a także instalowanymi przypadkowo zbędnymi paskami narzędziowymi (toolbarami).Program zajmuje się wszystkim automatycznie. Na koniec wystarczy jedynie ponownie uruchomić komputer, po tej operacji system powinien być wolny od niechcianych elementów reklamowych. Zaniedbałeś higienę swojego komputera? Oczyść go z niechcianego oprogramowania z AdwCleaner!

Wszystko na temat: