Pinbook > Praca > Warszawa > Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń i Obsługi Klienta

Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń i Obsługi Klienta

Jakie będą Twoje obowiązki?

- Prowadzenie procesu weryfikacji rozliczeń dotyczących zużycia energii elektrycznej i gazu (wprowadzenie danych z faktur do systemu, weryfikacja merytoryczna rozliczeń, wyjaśnianie rozbieżności - prowadzenie reklamacji).
- Analiza zapisów umów i innych dokumentów dotyczących zakupu energii elektrycznej i gazu.
- Przygotowywanie dokumentów, raportów, prezentacji.
- Codzienny kontakt telefoniczny i mailowy z klientami, prowadzenie korespondencji biznesowej.
- Obsługa procesu obiegu i archiwizacji dokumentów.
- Realizacja innych bieżących zadań.

Czego oczekujemy?

- Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office – szczególnie Excela.
- Łatwości w posługiwaniu się systemami IT.
- Komunikatywny poziom języka angielskiego.
- Umiejętność analitycznego myślenia, zamiłowania do pracy z liczbami.
- Dokładności, odpowiedzialności oraz zaangażowania w wykonywanie powierzonych zadań.
- Dobrej organizacji pracy (ustalanie priorytetów, planowanie, etc.).
- Komunikatywności i miłego sposobu bycia.

Co oferujemy?

- Szansę rozpoczęcia kariery w rozwijającej się firmie będącej liderem w swoim segmencie rynku.
- Odpowiedzialne zadania, których właściwa realizacja ma duży wpływ na sprawne funkcjonowanie firmy.
- Realny rozwój umiejętności w obszarze energetyki, kontrolingu, rozliczeń.
- Stabilne zatrudnienie w ramach pełnego etatu.
- Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe.
- Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach (8-16 lub 9-17).
- Dogodną lokalizację w pobliżu dworca kolejowego oraz stacji metra.

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV wraz z poniższą klauzulą o ochronie danych osobowych za pomocą przycisku „Aplikuj”. Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Energy Solution Sp. z o.o.

Miejsce pracy:

Warszawa

Forma zatrudnienia:

Do uzgodnienia

Umowa:

Oferta wygasa w dniu:

25-09-2019r