Pinbook > Praca > Strumień > Przedstawiciel handlowy pow. cieszyński

Przedstawiciel handlowy pow. cieszyński

www.agrolok.pl

Agrolok zatrudni :

PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO

praca w okolicy miejsca zamieszkania

zadania:

- sprzedaż do gospodarstw rolnych

- pozyskiwanie nowych klientów

wymagania:

- wykształcenie średnie

- dobra organizacja pracy własnej

- prawo jazdy kat. B

- mile widziane osoby z gospodarstw rolnych

oferujemy:

- zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- pracę w okolicy zamieszkania kandydata

- konkurencyjne wynagrodzenie

- udział w szkoleniach

- samochód i inne narzędzia pracy

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Wyrażam, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w poniższym formularzu oraz załączonych plikach (CV lub list motywacyjny), a także we wszystkich zgromadzonych materiałach pozyskanych w toku rekrutacji, dla potrzeb obecnych i kolejnych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez AGROLOK Sp. z o.o.

Jednocześnie oświadczam, że zostałam poinformowana/poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.

Agrolok Sp. z o.o.

Miejsce pracy:

Strumień

Forma zatrudnienia:

Pełny etat

Umowa:

Umowa o pracę

Oferta wygasa w dniu:

25-09-2019r