KFC - Opinie i oferta oraz promocje, rabaty, kody i kupony

Cena
Jakość usługi/towaru
Jakość obsługi
Ogólne zadowolenie

KFC (właściwie Kentucky Fried Chicken) to wywodząca się ze Stanów Zjednoczonych sieć restauracji fast-food. W Polsce KFC jest już od ponad 20 lat – obecnie może się pochwalić setkami lokali na terenie całego kraju. Menu restauracji opiera się w ogromnej większości na drobiu – na klientów czekają między innymi skrzydełka, kanapki, burgery, kubełki, frytki, napoje i desery. KFC oferuje także dowóz swoich produktów i możliwość złożenia zamówienia online. Jadłeś już w tej restauracji? Podziel się swoją opinią

Ogólna ocena: 3.29

6 opinii Dodaj opinię

Spoko promki. Czasami po zjedzeniu kurczaków, boli brzuch. Dlaczego?

weryza dodał opinie o KFC dnia: 17-05-2019

Zawsze wybieram kfc wśród fast foodów. Wybierałem, bo po tym jak dostałem kubełek z kurczakiem z praktycznie samą panierką, już nigdy tam nic nie zamówię.

Aleale dodał opinie o KFC dnia: 16-05-2019

duzo lepszy od maka...

donalDD dodał opinie o KFC dnia: 12-05-2019

klasycznie lubie to

klasyko dodał opinie o KFC dnia: 12-05-2019

Cena jak na fast food nie na polskie realia. Generalnie smak też tak 50/50. No i moje miejsce, w którym korzystam z KFC... Pozostawia WIELE do życzenia.

karol dodał opinie o KFC dnia: 25-04-2019

Jakbym chciała jeść kurczaki z pierzem to bym sobie zamówiła, ale nie chcę, więc jeśli muszę już zjeść fast food (który ma w domyśle być fast i raczej tani) to bym sobie wybrała coś innego, ale co kto lubi.

Patrycja dodał opinie o KFC dnia: 25-04-2019