Oczyść swój organizm z pasożytów, bakterii, grzybów i wirusów | MAGMED

Średnia ocena (5)

PODLASKIE CENTRUM PROMOCJI ZDROWIA "MAGMED" MAŁGORZATA ZIENIUK


15-399 Białystok
woj. Podlaskie
Transportowa 12/5

Pokaż numer

www: https://oczyszczanieorganizmubialystok.pl/

Wyślij wiadomość
ODWIEDŹ STRONĘ

CO TO JEST BIOREZONANS?

Kiedy zawodzi nas medycyna tradycyjna, bo czujemy się źle, a wyniki badań laboratoryjnych mamy dobre lub od lat borykamy się z alergią, trądzikiem, bólami stawów, depresją czy innymi  problemami zdrowotnymi,z którymi nikt nie może sobie poradzić, pomocą  służyć może  nowoczesna medycyna naturalna. Biorezonans to metoda stosowana z powodzeniem na całym świecie od połowy dwudziestego wieku. Nazywana bywa Vega Testem lub też - od nazwiska twórcy metody – dr R. Volla – testem Volla.

Biorezonans to metoda diagnostyki, czyli sprawdzania stanu zdrowia całego organizmu oraz metoda terapii – czyli celowanego usuwania wykrytych pasożytów: robaków, bakterii, grzybów, pleśni, wirusów, w tym też tak trudnych do usunięcia mikroorganizmów jak: borelioza i jej koinfekcje: Chlamydia, Babeszia, Mycoplasma, Candida, Helicobacter. Nie należy mylić jej z typowym biorezonansem magnetycznym stosowanym przez służbę zdrowia.

Specjaliści, którzy zajmują się nowoczesną medycyną naturalną, są w stanie - na podstawie testu biorezonansowego - wywnioskować, czy w danym organizmie znajdują się pasożyty lub toksyny, które nie powinny w nim się pojawić. Odbywa się to za pomocą wykrywania w organizmie osoby badanejczęstotliwości mikroorganizmów czy substancji obcych, szkodliwych dla zdrowia. Każdy z nas chce być zdrowy i cieszyć się życiem, a niestety, nikt odpowiednio nie zdiagnozowany, a więc i nie wyleczony, uskarżający się  na szereg dolegliwości  – nie może żyć pełnią życia. Warto więc skorzystać z możliwości jaką daje biorezonans.

CZY WARTO ZDECYDOWAĆ SIĘ NA BIOREZONANS?

Ponieważ ani badanie, ani terapia nie są specjalnie drogie, warto z nich skorzystać. Każdy kto cierpi na dolegliwości trawienne, alergie, otyłość, trądzik, egzemy, bezpłodność, impotencję, nerwice, wypadanie włosów, przedwczesne starzenie, , bóle nie znanego pochodzenia, zwyrodnienia, choroby autoimmunologiczne i wiele innych dolegliwości o trudnych do stwierdzenia przyczynach niewątpliwie powinien skorzystać z badania o tak szerokim zakresie, jakim jest biorezonansowy Vega Test. Warto przekonać się, jak niezwykle pomocna może okazać się nowoczesna medycyna naturalna. 

PRZEBIEG BADANIA BIOREZONANSEM

Badanie wykonywane jest na siedząco i jest nieinwazyjne. Pacjent trzyma w jednej dłoni elektrodę,  a terapeuta, w odpowiednim punkcie na drugiej dłoni, wprowadza zróżnicowane sygnały z programu komputerowego. Wegetatywny Układ Nerwowy odpowiada na nie, dzięki czemu można  dowiedzieć się jakie mamy rodzaje pasożytów, czy jesteśmy obciążeni metalami ciężkimi, lekami czy szczepionkami, a nawet jaki rodzaj pokarmów nam szkodzi. Informuje nas również o niedoborach witamin i minerałów oraz stanie naszej flory jelitowej, która ma tak wielki wpływ na odporność. Co więcej, biorezonansowy Vega Test znajduje wszystkie obciążone narządy i tkanki, co jest bardzo pomocne w kontrolowaniu postępów terapii.

PRZEBIEG TERAPII BIOREZONANSOWEJ

Terapia biorezonansem jest czymś innym niż badanie. Służy do usuwania wykrytych pasożytów, grzybów, pleśni, bakterii, wirusów, boreliozy. Zawsze  - dla osiągnięcia najlepszych efektów – wspierana jest indywidualnie dobranymi naturalnymi preparatami oraz specjalną dietą. Pacjent podłączony do BRT trzyma w dwóch dłoniach elektrody, na ciało ma nałożoną pętlę elektromagnetyczną lub dodatkowo elektrody pod stopy. Urządzenie emituje  częstotliwości elektromagnetyczne – dobrane indywidualnie do każdego rodzaju pasożyta. Zabiegi nie są jednak ani bolesne,  ani inwazyjne dla człowieka. Ich celem jest skuteczne usunięcie wszystkich wykrytych patogenów. Czasami tylko odczuwa się lekkie mrowienie w dłoniach.

Ceny są tam konkurencyjne, a oferta szeroka. Mgr Małgorzata Zieniuk jest fachowcem w swojej dziedzinie, więc z pewnością z należytą uwagą przyjmie każdego pacjenta i wyciągnie do niego pomocną dłoń, a w razie potrzeby – zaproponuje coś ciekawego w ramach uzupełnienia leczenia. 

DODATKOWE KORZYŚCI

Biorezonansowy Vega Test pozwala wykryć ogromną ilość możliwych obciążeń toksycznych oraz miejsca ich występowania: różne rodzaje pasożytów,  metale ciężkie, szczepionki, pozostałości leków, narkotyków, substancje chemiczne, źle funkcjonujące narządy wewnętrzne, „zatoksycznione” tkanki, pokarmy, które alergizują lub wywołują problemy trawienne oraz niedobory witamin i minerałów, niezbędnych dla zdrowia człowieka.

Po badaniu biorezonansem otrzymujemy:

• szczegółowy plan usuwania wykrytych pasożytów oraz innych obciążeń,
• zalecenia dotyczące diety przeciwzapalnej - wspierającej oczyszczanie organizmu oraz pozbawionej nietolerowanych pokarmów
• program usuwania istniejących problemów zdrowotnych w oparciu o nowoczesne, naturalne preparaty oraz niezwykle skuteczne zabiegi terapeutyczne przy pomocy urządzeń bionicznych.
• indywidualny plan wyrównywania wykrytych niedoborów witamin, minerałów i NNKT
• nielimitowany kontakt mailowy i telefoniczny w trakcie trwania kuracji.

Wybierając gabinet biorezonansu warto zainteresować się wykształceniem i kompetencjami osoby wykonującej badania. Coraz więcej jest gabinetów, gdzie bada tylko samo urządzenie a osoba, która tylko je włącza i wyłącza ukończyła dwudniowy kurs jego obsługi. Nie potrafi wyjaśnić przyczyn obecności w organizmie wykrytych przez „maszynę” pasożytów ani przyczyn tych odpowiednio usuwać, nie wie jak opracować optymalną dla danej osoby dietę, nie zna też zasad skutecznej i zdrowej suplementacji. A pasożyty to przecież nie jedyna przyczyna większości dolegliwości, chorób przewlekłych i autoimmunologicznych. Tylko i wyłącznie ich usunięcie nie zapobiegnie  takim zagrożeniom jak: udar, zawał, choroby neurodegeneracyjne i nowotworowe,  choroby autoimmunologiczne, zwyrodnienia kostno-stawowe, szybkie starzenie się. Nie poprawi też sytuacji osoby otyłej, borykającej się z trądzikiem czy impotencją.

Warto więc skorzystać z usług specjalisty medycyny detoksykacyjnej o szerokich kompetencjach, który posiada wiedzę z zakresu nowoczesnej medycyny naturalnej i detoksykacyjnej, informodiagnostyki, fitoterapii, suplementacji leczniczej, dietetyki i dietoterapii, osoby, która postrzega człowieka jako całość psychofizyczną i jest w stanie odpowiedzialnie polecić, najlepsze dla danej osoby, terapie wspierające proces jej zdrowienia.

Osobą o tak szerokich kompetencjach jest właścicielka Podlaskiego Centrum Promocji Zdrowia MagMed – mgr Małgorzata Zieniuk.