× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Zakopane

Noclegi i hotele Zakopane. Atrakcje turystyczne i opinie o obiektach !

Redakcja Pinbook | 27-12-2019 | skomentuj

Zakopane

Oceń


Zakopane to miasto, które leży w województwie małopolskim, na południu kraju. To największa miejscowość, która leży w otoczeniu Tatr. Dużo osób przyjeżdża tutaj pojeździć na nartach, ale także podziwiać piękno przyrody w tym rejonie, powspinać się w góry, a także skorzystać z szerokiego wachlarza możliwości jakie dają atrakcje turystyczne czy termy.
W Zakopanem można odwiedzić Tatrzański Park Narodowy, przejechać się na Kasprowy Wierch czy przejść się na Gubałówkę. Krupówki to również jedna z ciekawych atrakcji turystycznych.

Noclegi Zakopane

W Zakopanem jest bardzo dużo hoteli, moteli, apartamentów, kwater czy domków. Można znaleźć takie, które oferują cenę już od około 70 zł. W zależności od tego, jakie są nasze potrzeby – ceny mogą być wyższe lub niższe. Ciężko byłoby szukać hoteli na własną rękę, porównywać je skacząc ze strony na stronę. Sprawdź bazę noclegów i wybierz ten hotel, który będzie dla ciebie najlepszy.


Wszystko na temat: