× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Wisła

Noclegi i hotele Wisła. Atrakcje turystyczne i opinie o obiektach !

Redakcja Pinbook | 27-12-2019 | skomentuj

Wisła

Oceń


To niewielkie miasto położone w południowej części województwa śląskiego, w powiecie cieszyńskim. Pierwsze wzmianki o niej pochodzą z XVI w. kiedy to założone tam zostały osady drwali. Z czasem piękno tego regionu odkrywali poeci, którzy rozpropagowali to miejsce wsród polaków. Dziś, Wisła jest znanym ośrodkiem wypoczynkowym, turystycznym i sportowym. Swoje źródło ma tutaj największa rzeka w Polsce - Wisła. Popularnymi atrakcjami są też wiekowe zabudowy z czasów książąt habsburskich i późniejszych. W Wiśle mieści się też pałac prezydencki, zwany zameczkiem.

Noclegi Wisła

Wisła jest regionem nastawionym na turystów, stąd nietrudno tu o bazę noclegową. Znajdziemy tu zarówno hotele, ośrodki wypoczynkowe, pensjonaty jak i prywatne kwatery i pola biwakowe. Wybór jest zróżnicowany i dopasowany do każdej kieszeni. Nie należy obawiać się wysokich cen z uwagi na sezon, gdyż on trwa tu cały rok.


Wszystko na temat: