× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Mikołajki

Noclegi i hotele Mikołajki. Atrakcje turystyczne i opinie o obiektach !

Redakcja Pinbook | 27-12-2019 | skomentuj

Mikołajki

Oceń


To miasto położone w województwie warmińsko - mazurskim, w centralno wschodniej jego części, w powiecie mrągowskim. Należy do Krainy Wielkich Jezior Mazurskich, nad brzegiem jeziora Tałty i Jeziora Mikołajskiego. Jest idealną bazą wypadową w trakcie wyjazdów na mazury. To właśnie tu zaczyna się wiele rejsów po mazurskich jeziorach. Na przebywających w mieście czeka wiele atrakcji m.in restauracje, dyskoteki i infrastruktura turystycznatj. plaże kąpieliskowe i port jachtowy. W mieście znajduje się Państwowe Gospodarstwo Rybackie Mikołajki.

Noclegi Mikołajki

Mikołajki i ich okolica mają bardzo rozbudowaną bazę noclegową. W sezonie turystycznym przewija się przez nie kilkaset tysięcy turystów z całego świata. Znajdziemy zarówno wysokiej jakości hotele, jak i prywatne pensjonaty, gospodarstwa agroturystyczne, domy wczasowe, czy pola kempingowe. Zarezerwuj pobytu już dziś w internetowej bazie noclegowej!

 


Wszystko na temat: