× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Kraków

Noclegi i hotele Kraków. Atrakcje turystyczne i opinie o obiektach !

Redakcja Pinbook | 27-12-2019 | skomentuj

Kraków

Oceń


Kraków to była stolica Polski, więc ma w sobie to coś, co warto zobaczyć. To, co warto wiedzieć o Krakowie to to, że jest położone w południowej części Polski – dokładnie w województwie małopolskim. Turystom z pewnością nie zabraknie miejsc do odwiedzenia. Piękny Wawel, Sukiennice, a także kopalnia soli w Wieliczce. O 12 na Rynku Głównym, z wieży Kościoła Mariackiego można posłuchać hejnału. A może zainteresuje was Kopiec Kościuszki? Niezależnie od tego, co jest dla was ważne – w Krakowie będziecie się świetnie bawili.

Noclegi Kraków

Kraków to jedno z najbardziej obleganych miejsc przez turystów – zarówno rodaków, jak i zagranicznych gości. Pokój hotelowy można wynająć już od 48 zł. Zapewne dla wielu będzie to cena jak najbardziej możliwa i niezbyt wygórowana. Oczywiście wszystko zależy od własnych preferencji odnośnie miejsca noclegu. Warto jednak przeglądać bazy noclegowe, aby zaoszczędzić sobie czasu na przeskakiwanie ze strony na stronę. Sprawdź i nie przepłacaj!


Wszystko na temat: