× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Bachotek

Noclegi i hotele Bachotek. Atrakcje turystyczne i opinie o obiektach !

Redakcja Pinbook | 27-12-2019 | skomentuj

Bachotek

Oceń


To niewielka wieś w gminie Zbiczno, powiecie brodnickim, województwie kujawsko-pomorskim. Usytuowana jest nad brzegiem jeziora Bachotek. To miejscowość nakierunkowana na turystykę wodną i krajoznawczą. Znajdujące się tam jezioro jest centrum rozrywki, w którym znajduje sie m.in ośrodek wczasowy, w ofercie którego znajdziemy spływy kajakowe, rejsy żaglówkami oraz kąpielisko letnie. Nieopodoal znajduje się również Rezerwat Przyrody Bachotek, na którego torfowiskach znajdziemy nienaruszone ekosystemy i okazy rzadkich roślin zielnych i krzewinek. 

Noclegi Bachotek

Bachotek nie posiada przesadnie rozwiniętej bazy noclegowej, jednak jest ona z całą pewnością wystarczająca wobec panującego popytu. Znajdziemy tu ośrodki wypoczynkowe, domy wczasowe, pensjonaty i kwatery prywatne oraz czynne w sezonie letnim pola kempingowe. Ceny sa niewygórowane i nie poddają się wielkim wzrostom w trakcie sezonu letniego. Zachęcamy jednak do zaplanowania wypoczynku w Bachotku z wyprzedzeniem, korzystając z Internetowej Bazy Noclegowej, co pozwoli uniknąć rozczarowań.

 


Wszystko na temat: