Piosenki na YouTube z największą liczbą wyświetleń

Opublikował: Redakcja Pinbook

Data publikacji: 21-08-2019

ocena: 0     skomentuj

Tego słuchaliśmy przez ostatnie lata na YouTube. Poniżej znajduje się zestawienie kilku najpopularniejszych hitów, jakie zawładnęły platformą i słuchaczami. Czy jest chociaż jedna osoba, która nie potrafi zanucić fragmentu piosenki „Hello” Adele, albo nie wie jak leciało „Despacito”? Chyba nie ma! Dlatego zapraszamy na nasze notowanie najpopularniejszych piosenek na YouTube.

Sprawdź także: Soundtrack ze Stranger Things w oldschoolowej wersji


Zobacz też wyróżnione noclegi na Pinbook.pl

Pensjonacik EGO

ul. Stadionowa 4,
Gołdap

80 zł

za Dobę

Ocena: Brak

Moroszka - Domki letnisk...

Krótka 7,
Władysławowo

100 zł

za Osobę

Ocena: Brak

Apartamenty Pod Kosarkam...

Ul. Skotnicka 87a,
Szczawnica

200 zł

za Dobę

Ocena: Brak


1. PSY – Gangnam style

Zaczniemy od wysokiego „C”. Przypominamy więc piosenkę, która obecnie ma 3,3 miliarda wyświetleń. Mimo, że upłynęło już 6 lat, odsetek osób, które chociaż raz nie słuchałyby tej piosenki jest raczej niski. Charakterystyczny taniec, wpadająca w ucho melodia, prosty kawałek tekstu… No nie dało się tego nie słuchać. Późniejsze piosenki PSY już nie miały aż takiego wydźwięku jak Gangnam Style. Nie mniej jednak – jest to jedna z najpopularniejszych piosenek na YT.

2. Luis Fonsi ft. Daddy Yankee – Despacito

Obecnie piosenka ma 6,1 miliarda wyświetleń. Była największym hitem w 2017 roku, puszczana niemalże wszędzie. W telewizji, w radio, w różnych serwisach internetowych. W pewnym momencie trochę mieliśmy jej nawet dosyć… Nie da się jej jednak zabrać tego, że jest chwytliwa i inna. Zdecydowanie wpada w ucho i z pewnością nadal ma wielu fanów. Odniosła międzynarodowy sukces na wielką skalę.

despasito

3. Wiz Khalifa ft. Charlie Puth – See you again

Nie dało się nie usłyszeć o tej piosence, która promowała „Szybkich i wściekłych”. Myślimy, że głośno zrobiło się o niej z jeszcze jednego powodu – po śmierci Paula Walkera. Nie mniej jednak jest to bardzo ciekawa propozycja. Spokojna, chwytająca za serce, wpadająca w ucho piosenka. Doskonale nadaje się na nocne podróże autem. Obecnie ma ponad 3,5 miliarda wyświetleń.

Sprawdź także: gwiazdy, które swoją karierę rozpoczęły w The Voice of Poland

4. Adele – Hello

Piosenka, która nieustannie leciała w każdej rozgłośni radiowej. Była wielkim powrotem w stylu Adele. Obecnie piosenka ma ponad 2,5 miliarda wyświetleń, ale w pierwszych dniach biła już rekordy popularności. Każdy z nas potrafi zanucić, jeśli nie zaśpiewać, kawałek piosenki. To naprawdę jedna z lepszych piosenek tej charyzmatycznej piosenkarki. Już niedługo możemy szykować się natomiast na kolejną płytę tej wokalistki, bo premiera zbliża się wielkimi krokami.

5. Ed Sheeran – Shape of you

Już wspominaliśmy o Edzie, który każdą swoją piosenkę zamienia w złoto, przy okazji najpopularniejszych obecnie piosenek na YouTube. Nie mogło być inaczej i w tym przypadku. Analogiczna sytuacja jak z piosenką „Hello”. Grana wszędzie, teledysk emitowany w każdym możliwym momencie. Nie dało się jej nie słyszeć. Obecnie piosenka ma prawie 4 miliardy wyświetleń i każdy potrafi zanucić jej fragment.

shape of you

6. Mark Ronson ft. Bruno Mars – Uptown funk

Piosenka, która ma ponad 3 miliardy wyświetleń. Nucili ją wszyscy, a charakterystyczne ruchy w teledysku wielu próbowało odtwarzać. Do piosenki powstawało również wiele autorskich choreografii. Zdecydowanie jedna z najbardziej pozytywnych piosenek w tym zestawieniu. My ją bardzo lubimy i mimo że od jej pojawienia na YT minęło 5 lat – nadal do niej wracamy.

Tych utworów jest wiele, wiele, wiele więcej, ale nie starczyłoby nam czasu, aby wspomnieć o wszystkich! A są przecież takie hity jak „Sugar” Maroon 5 czy „Sorry” Justina Biebera, które również mają bardzo dużo wyświetleń.

A Wy macie swoje typy na jedne z najpopularniejszych piosenek na YouTube? Zapraszamy do dyskusji!

Sprawdź także: "To nie miało prawa się stać" - co sądzimy o piosence OSTR i Organka?

Oceń artykuł:
  • Średnia ocena: 0 (0 głosów)

0 (0 głosów)

Komentarze do artykułu: 0