"To nie miało prawa się stać" - te słowa doskonale opisują piosenkę Organka i O.S.T.R.

Opublikował: Redakcja Pinbook

Data publikacji: 30-07-2019

ocena: 5     skomentuj

Organek i O.S.T.R nagrali wspólnie piosenkę, która będzie promowała film „Piłsudski”. Mamy trochę rockowego pazura, spokojnej ballady i hip-hopowego feelingu. Zdaje się jednak, że zarówno hasło na plakacie, jak i wers śpiewany przez Organka „to nie miało prawa się stać” doskonale mówi o piosence, którą słyszymy.

Organek i O.S.T.R to jedne z ciekawszych osobowości muzycznych na polskim rynku muzycznym. Oddzielnie. Razem nie zabrzmieli zbyt dobrze, a cała piosenka jest po prostu komercyjnym kawałkiem, który ma promować film w 100%. Ktoś, kto odpowiada za promocję tego filmu powinien zastanowić się nad tym, czy ten pomysł był dobry i trafiony. Wystarczy posłuchać „Kuriera” Zalewskiego, który promował film o tym samym tytule - zupełnie inny poziom promocji. Widać to także w komentarzach pod utworami. „Kurier” był trafiony. Piosenka „To nie miało prawa się stać!” absolutnie nie.

Mamy jednak nadzieję, że sami postanowicie wyrobić sobie na ten temat zdanie i posłuchacie piosenki, którą wam prezentujemy. Może nawet zdecydujecie się na jej podstawie odwiedzić kino, aby móc obejrzeć film Michała Rosy?

Oceń artykuł:
  • Średnia ocena: 5 (1 głosów)

5 (1 głosów)

Komentarze do artykułu: 0

Podoba Ci się artykuł?
Polub nasz fanpage