Wielkie zmiany w zespole Tulia - odchodzi Joanna Sienkiewicz

Opublikował: Redakcja Pinbook

Data publikacji: 09-08-2019

ocena: 0     skomentuj

Zespół Tulia wyróżnia foklorowe klimaty, które wprowadziły cztery młode dziewczyny – Tulia Biczek, Patrycja Nowicka, Dominika Siepka i Joanna Sienkiewicz. Ich talent został doceniony już w 2018 roku, kiedy zostały laureatkami konkursu „Premier” podczas 55. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Jednak największe wyróżnienie spotkało je w 2019 roku, kiedy zostały wybrane na reprezentacje Polski w 64. Konkursie Piosenki Eurowizji, gdzie zaśpiewały przepiękną piosenkę Fire of Love (Pali się).

 

 

Zmiany w składzie

Dziewczyny tworzą wspaniałą grupę folklor'ową, niestety od 1 sierpnia nastąpiły ogromne zmiany w zespole. Jedna z członkiń – Joanna Sienkiewicz, odeszła z grupy. O tej zasmucającej informacji fani dowiedzieli się poprzez Facebook’a, z którego dowiadujemy się, że decyzja ta została spowodowana chorobą wokalistki:

„Z dniem 1 sierpnia 2019, z powodu spraw osobistych i zdrowotnych zespół opuściła Joanna. Zgodnie z ustaleniem uzgodnionym z Joanną nie komentujemy tej sytuacji mając na względzie osobisty i prywatny charakter. Dziękujemy Joannie za ten czas i życzymy jej wszystkiego dobrego. Prosimy o uszanowanie tej decyzji.”

Wokalistka nie chce zdradzać szczegółów swojej choroby, ale zaznacza, że jest ona poważna. Zapytana o przyszłość w branży muzycznej mówi, że na razie o tym nie myśli i pragnie tylko wrócić do zdrowia i być „szczęśliwym człowiekiem”. Z pewnością tego samego życzą jej wierni fani i z nadzieją będą czekać na jej ewentualny powrót. Tulia zmieniła skład na trio, ale i tak wierzymy w ich dalsze sukcesy, a Joannie Sienkiewicz życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Sprawdź także: Michał Wiśniewski odzyskał fortunę?

Oceń artykuł:
  • Średnia ocena: 0 (0 głosów)

0 (0 głosów)

Komentarze do artykułu: 0

Podoba Ci się artykuł?
Polub nasz fanpage