Michał Wiśniewski odzyskał fortunę?

Opublikował: Redakcja Pinbook

Data publikacji: 08-08-2019

ocena: 0     skomentuj

plotek.pl

Michał Wiśniewski jest znany jako wokalista grupy Ich Troje, których utworów słuchamy już od 24 lat. Lider grupy niegdyś był uznawany za jednego z najbogatszych Polaków. Nic też dziwnego, że zaskoczył swoich fanów informacją o bankructwie. Poprzez swój imprezowy styl życia i uzależnienie od hazardu stracił całą fortunę. Doszło do tego, że sam nie mógł wydać albumu i prosił swoich fanów o pomoc! „Sweterek część 2 czyli 13 Postulatów W Sprawie Miłości" - to kolejna płyta Michała Wiśniewskiego i Andrzeja Wawrzyniaka. Na jej wydanie potrzeba było 25.tys i z pewnością, gdyby nie pomóc fanów, album nie ujrzałby światła dziennego.

W internecie pojawiła się informacja, że na kanale stacji TVN24 Biznes i Świat muzyk ogłosił swoją nową sytuacje finansową, która skutecznie oddaliła go od kryzysu. Lider zespołu Ich Troje wyznał, że uratowała go inwestycja w Bitcoin Profit i dzięki niej nie tylko wyszedł z bankructwa, ale dorobił się kolejnej fortuny!

Do tych informacji muzyk odwołał się na instagramie z apelacją, aby jego fani nie dali się oszukać! W rzeczywistości sytuacja Michała Wiśniewskiego nie zmieniła się, a on sam nie dorabia na Bitcoint Profit. Lider zespołu Ich Troje zwraca uwagę, żeby uważać na informacje podane na poszczególnych portalach. No cóż, może nie dorobił się fortuny na kryptowalutach, ale miejmy nadzieję, że dzięki swojej muzyce szybko powróci na szczyt!

Sprawdź także: Ognisty koncert znowu zawita do Polski - koncert Rammstein 2020

Oceń artykuł:
  • Średnia ocena: 0 (0 głosów)

0 (0 głosów)

Komentarze do artykułu: 0

Podoba Ci się artykuł?
Polub nasz fanpage