Lana del Rey zrobiła cover piosenki Ariany Grande. Lepiej niż oryginał?

Opublikował: Redakcja Pinbook

Data publikacji: 11-09-2019

ocena: 0     skomentuj

Któż nie zna takich gwiazd jak Lana del Rey i Ariana Grande? Pierwsza z nich jest doskonale znana ze swojego sposobu bycia, a także takich singli jak Summertime Sadness czy Born to Die. Przede wszystkim jednak wyróżnia ją jej niesamowity styl, który stylizowany jest na lata 60. Ariany Grande tym bardziej nie trzeba przedstawiać – młoda, zdolna, od lat na szczytach list przebojów, ale znana jest również ze swojego talentu aktorskiego.
Ostatnio Lana była gościem popularnego cyklu w BBC Radio 1, gdzie muzycy wykonują swoje piosenki lub covery innych artystów w specjalnie do tego przygotowanym studio. Lana del Rey sięgnęła właśnie po utwór Ariany Grande – Break Up With Your Girlfriend, I’m Bored.

Sprawdź także: piosenki z YT z największą liczbą wyświetleń


Zobacz też wyróżnione noclegi na Pinbook.pl

Pensjonacik EGO

ul. Stadionowa 4,
Gołdap

80 zł

za Dobę

Ocena: Brak

Moroszka - Domki letnisk...

Krótka 7,
Władysławowo

100 zł

za Osobę

Ocena: Brak

Apartamenty Pod Kosarkam...

Ul. Skotnicka 87a,
Szczawnica

200 zł

za Dobę

Ocena: Brak


Piosenka ta pochodzi z płyty thank u, next i długo nie schodziła ze szczytów list przebojów. Piosenkarka wykonała także utwór ze swojej nowej płyty – Doin Time. Prywatnie kobiety bardzo się lubią i Ariana była zachwycona, że jej przyjaciółka wykonała właśnie jej utwór w BBC Radio 1. Na swoim Instagramie napisała „O mój Boże, Lana del Rey, kocham cię bardzo bardzo mocno!”. Niebawem ukaże się ich wspólny utwór, który nagrały wraz z Cyrus, a który ma być piosenką promującą nową wersję filmu Aniołki Charliego.

Internauci zachwyceni są wykonaniem tej piosenki przez Lanę, a nawet twierdzą, że zaśpiewała znacznie lepiej od oryginału. A wam jak się podoba?

Oceń artykuł:
  • Średnia ocena: 0 (0 głosów)

0 (0 głosów)

Komentarze do artykułu: 0