Kalendarium koncertowe na lipiec i sierpień. Sprawdź, kto zagra w Polsce w wakacje.

Opublikował: Redakcja Pinbook

Data publikacji: 15-07-2019

ocena: 5     skomentuj

Niesamowite, muzyczne lato w Polsce! W lipcu i sierpniu szykują się niesamowite koncerty, na które zdecydowanie warto się wybrać, jeśli tylko macie taką możliwość. Sprawdźcie co znajdzie się w imprezowym kalendarzu. A największe gwiazdy muzyki czekają…

Lipcowe koncerty

Lipiec to czas na największe muzyczne wydarzenia. Dla tych, którzy lubią mocniejsze brzmienia, ale także dla tych, którym w głowie tylko popowe hity. Sprawdźcie gdzie możecie wybrać się w lipcu (jeśli jeszcze dostaniecie bilety!).

20.07 – P!nk – PGE Narodowy, Warszawa
21.07 – The Chainsmokers, Sunrise Festival, Kołobrzeg
21.07 – Scorpions, Arena Gliwice
23.07 – Scorpions, ERGO Arena, Gdańsk/Sopot
24.07 – Rammstein, Stadion Śląski, Chorzów/Katowice

Sierpniowe koncerty

A dla tych, którzy w lipcu nie zdążą na żaden koncert to w sierpniu też czeka na was sporo muzycznych wydarzeń. Przede wszystkim warto wyróżnić dwa najważniejsze koncerty, na jakie możecie się wybrać:

17.08 – Calvin Harris, Kraków Live Festival
23.08 – Alan Walker, Fest Festival 2019

Ale więcej i więcej będzie działo się także w innych miesiącach, o czym będziemy informować was na bieżąco. A może wolicie wybrać się na jakiś festiwal? Tam też znajdzie się dla was dużo fajnych, muzycznych opcji. Nie czekajcie, tylko szukajcie sobie biletów i sprawcie, aby wasze lato było melodyjne i roztańczone!

Nie zapomnijcie także o tym, że możecie wybrać się na Męskie Granie (jeśli tylko macie bilety, bo rozeszły się jak świeże bułeczki!)

Oceń artykuł:
  • Średnia ocena: 5 (1 głosów)

5 (1 głosów)

Komentarze do artykułu: 0

Podoba Ci się artykuł?
Polub nasz fanpage