Edyta i Gromee z piosenką "Król" szykują się na Eurowizję?

Opublikował: Redakcja Pinbook

Data publikacji: 20-08-2019

ocena: 0     skomentuj

Wszyscy wiedzieliśmy, że czeka na nas ogromna petarda w postaci piosenki Edyty Górniak i Gromee. Piosenka opowiada o egoistycznym mężczyźnie – królu, który żyje w nienawiści. Za tekst odpowiedzialna jest m.in. Ania Dąbrowska, muzykę skomponował Gromee, a wykonała ją Edyta Górniak. Piosenka spodobała się wielu ludziom, są nią zachwyceni, a u niektórych wywołała niesamowite łzy wzruszenia.

Na live na swoim Instastory diwa polskiej piosenki opowiadała o piosence, a później nadszedł czas na to, by jej fani mogli zadać pytania. Ktoś zapytał czy będzie anglojęzyczna wersja piosenki, a Edyta potwierdziła, mówiąc, że cała niespodzianka popsuta i że nie pomyślała, że ktoś zgadnie.

Sprawdź także: Michał Wiśniewski odzyskał fortunę?


Zobacz też wyróżnione noclegi na Pinbook.pl

Pensjonacik EGO

ul. Stadionowa 4,
Gołdap

80 zł

za Dobę

Ocena: Brak

Moroszka - Domki letnisk...

Krótka 7,
Władysławowo

100 zł

za Osobę

Ocena: Brak

Apartamenty Pod Kosarkam...

Ul. Skotnicka 87a,
Szczawnica

200 zł

za Dobę

Ocena: Brak


Jeśli piosenka w anglojęzycznej wersji zostanie wypuszczona po 1 września… Będzie mogła brać udział w konkursie do Eurowizji. A jak wiemy zarówno Gromee i Edyta mają za sobą wspomnienia z tego konkursu. Warto podkreślić również, że Górniak wywalczyła 2 miejsce – jak do tej pory najwyższe dla Polski w całej historii.

Czy pojadą na Eurowizję? Tego nie wie nikt, ale piosenka faktycznie wpada w ucho i jest bardzo ciekawa. Może udałoby się Polsce w końcu zająć pierwsze miejsce, jeśli Edyta pojechałaby tam z Gromeem i ich piosenką „Król”. Z resztą sami posłuchajcie!

Oceń artykuł:
  • Średnia ocena: 0 (0 głosów)

0 (0 głosów)

Komentarze do artykułu: 0